Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) iškovojo Ąžuolo Tubelio atstovaujamas Arizonos „Wildcats“ (8-1) universitetas.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Seano Millerio auklėtiniai 80:53 (42:28, 38:25) sutriuškino Vašingtono universiteto „Huskies“ (1-7) krepšininkus.

Tubelis buvo vienas pagrindinių Arizonos universiteto pergalės kalvių. Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis per 18 minučių pelnė 10 taškų (3/9 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Trumpai ant parketo pasirodė ir kitas brolis dvynys – Tautvilas, tačiau per minutę statistikos grafose nepasižymėjo.

„Huskies“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Quade Greeno pasirodymas. Gynėjas per 37 minutes pelnė 23 taškus (8/21 dvit., 3/13 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

„Wildcats“: Bennedictas Mathurinas 13 (6 atk. kam.), Jordanas Brownas 12 (7 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 10 (7 atk. kam.), Christianas Koloko 8 (6 atk. kam.).

„Huskies“: Quade Greenas 23, Nate'as Pryoras 7, J'Raanas Brooksas 5 (5 atk. kam.).