Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Jonas Valančiūnas penktose rungtynėse iš eilės surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2-3) NBA pirmenybėse svečiuose 108:93 (23:19, 30:28, 30:20, 25:26) lengvai įveikė Šarlotės „Hornets“ (2-3).

18
27
11
33%
2/6

Valančiūnas per 26 minutes surinko 14 taškų (6/9 dvit., 2/4 baudų), sugriebė 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, tris sykius prasižengė ir du kartus prarado kamuolį.

Memfio ekipa buvo gerai išretėjusi ir dėl krepšininkų sveikatos problemų negalėjo remtis septyniais krepšininkais, todėl į aikštę žengė tik devyni žaidėjai.

Ryškiausias ekipos praradimas yra Ja Morantas, kuris dėl čiurnos patempimo nežais apie mėnesį, tačiau į jo vietą stojęs įžaidėjas Tyusas Jonesas surinko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Grizzlies“ spurtavo trečiajame kėlinyje. Jonas Valančiūnas ir Brandonas Clarke'as surinko po keturis taškus, Kyle'as Andersonas pridėjo dvitaškį ir po spurto 10:0 Memfio krepšininkai atitrūko per 17 taškų (70:53).

Ketvirtajame kėlinyje komandas jau skyrė 24 taškai (106:82) ir nugalėtojas buvo aiškus.

Valančiūno žaidimo epizodai:

„Grizzlies“ atliko 34 rezultatyvius perdavimus, o tai tik penktasis kartas nuo 2001 metų, kuomet ekipa išvykose rungtynėse pasiekė šią ribą. Rungtynėse visi devyni „Grizzlies“ krepšininkai atliko bent po 1 rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjusių gretose trečiasis NBA naujokų biržos šaukimas LaMelo Ballas per 27 minutes surinko 15 taškų (4/7 dvit., 2/7 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Gražūs LaMelo taškai:

„Hornets“ klube už LaMelo rezultatyviau žaidė tik 16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių surinkęs Bismackas Biyombo.

„Hornets“: Bismackas Biyombo 16 (12 atk. kam.), LaMelo Ballas 15 (6 rez. perd.), Gordonas Haywardas (4/11 dvit.) ir Calebas Martinas po 14, P.J. Washingtonas 10.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 21 (5/10 trit.), Kyle'as Andersonas 18 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Gorgui Diengas (8 atk. kam.) po 14, Desmondas Bane'as 10.

Visi praėjusios nakties NBA rezultatai:

Golden State Warriors Portland Trail Blazers 98-123 stat »
Utah Jazz Los Angeles Clippers 106-100 stat »
Denver Nuggets Phoenix Suns 103-106 stat »
San Antonio Spurs Los Angeles Lakers 103-109 stat »
Minnesota Timberwolves Washington Wizards 109-130 stat »
Milwaukee Bucks Chicago Bulls 126-96 stat »
Brooklyn Nets Atlanta Hawks 96-114 stat »
Dallas Mavericks Miami Heat 93-83 stat »
Detroit Pistons Boston Celtics 96-93 stat »
Charlotte Hornets Memphis Grizzlies 93-108 stat »

Atrinkti (0) Visi (12)
Kvietimas
Norit kaupt pinigėlius nieko neinvestavę,tik sugaišdami kelias sekundes per dieną? Junkitės prie manęs ir mano komandos. minepi.com/pajarolt Į invitation code laukelį suveskite pajarolt Tai virtualūs pinigai,jau šiemet išeisiantys į rinką. Paskubėkite kol dar turime galimybę jungtis prie pasaulinio projekto. Jau prisijungė 10+ milijonų žmonių iš viso pasaulio. Išsamesnė info prisijungus. Laukiu jūsų savo komandoje. Sėkmės ir iki ;)
2021-01-02
+1
B news
siaip idomu butu suzinot kaip kitiems naujokams sekasi. Nes antrastes tik apie lamelo kolkas. Nemaciau, bet Lavar gal jūsų patronas patapęs.
2021-01-02
-1
Gaila kad Jono karjera yra pastoviai pristabdoma sudinu komandu deka. Toronte Casey su Derozanais stabde JV, dabar Memfis kur realiai komandinio zaidimo ten nematyti ir chebryte rungtynes laimi tiesiog jeigu pakrenta tritaskiai.