Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Luka Dončičius sužaidė vienas geriausių savo sezono rungtynių, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ namuose 93:83 (20:16, 26:15, 27:22, 20:30) susitvarkė su Majamio „Heat“ (2-3) krepšininkais.

27
27
7
50%
6/12

Dončičius per 36 minutes pelnė 27 taškus (6/12 dvit., 3/10 trit., 6/9 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir suklydo 5 sykius.

15 atkovotų kamuolių yra geriausias slovėno rezultatas šį sezoną. Gynėjas surinko tik pirmąjį dvigubą dublį šį sezoną, tačiau taip pat buvo netoli pirmojo trigubo dublio, kurių per karjerą yra atlikęs 29.

„Luka link to eina, – sakė „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle'as. – Jis sunkiai dirba, matėte, kaip jis treniravosi iškart po trečiadienio rungtynių. Viskas klostosi gera linkme.“

Dončičiaus žaidimo epizodai:

„Mavericks“ antrąjį kėlinį užbaigė spurtu 9:0 ir pabėgo į priekį 46:31, o trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:2 ir atitrūko per 22 taškus (56:34).

Rekordinė „Mavs“ persvara buvo 24 taškai.

„Heat“ gretose pirmąsias rungtynes nuo Kalėdų žaidęs Jimmy Butleris per 27 minutes pelnė 2 taškus (0/6 dvit., 2/3 baudų). Gynėjas pastaruoju metu nerungtyniavo dėl čiurnos traumos.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Timas Hardaway 18, Dorianas Finney-Smithas 12, Joshas Richardsonas 11.

„Heat“: Bamas Adebayo 19 (8/12 dvit., 11 atk. kam., 4 per. kam.), Avery Bradley 15, Tyleris Herro 11, Goranas Dragičius (7 rez. perd.) ir Preciousas Achiuwa po 10.