Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Įspūdingą pasirodymą Ispanijos pirmenybių lyderių dvikovoje surengė Jaycee Carrollas.

37-erių Madrido „Real“ (15-1) veteranas per 19 minučių sumetė 18 taškų, o Pablo Laso auklėtiniai su juo priešakyje išvykoje 92:85 (25:26, 19:19, 26:27, 22:13) nukovė Tenerifės „Iberostar“ (14-3).

Ši pergalė karališkajam klubui leido įsitvirtinti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Per pirmuosius du kėlinius nuo suolo nepakilęs Carrollas į aikštę žengė iškart po ilgosios pertraukos ir per trečiąjį ketvirtį surinko 12 taškų.

Jis bendrai realizavo 4 iš 4 dvitaškių, 2 iš 4 tritaškių, 4 iš 4 baudų ir įsirašė 19 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis – geriausias šį sezoną, o 18 taškų pasirodymas užfiksuotas antrąsyk.

Galingai rungtyniavo ir „Real“ bokštas Walteris Tavaresas, kuris per 26 minutes surinko 12 taškų (5/6 dvit., 2/4 baud.), 13 atkovotų kamuolių bei 29 naudingumo balus.

Madrido komandai dėl traumų nepadėjo Sergio Llullas ir Gabrielis Deckas.

„Iberostar“: Giorgi Šermadini 18 (8 atk. kam.), Sasu Salinas 10 (3/6 trit.), Franas Guerra 9.

„Real“: Jaycee Carrollas 18, Walteris Tavaresas (13 atk. kam.) ir Usmanas Garuba (9 atk. kam.) – po 12, Trey Thompkinsas 11, Nicolas Laprovittola 10 (5 kld.).