Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Likus maždaug 38 minutėms iki rungtynių pradžios apie Jameso Hardeno nedalyvavimą pranešusi Hjustono „Rockets“ (2-2) turėjo kitą vedlį.

28
26
3
6

Rezultatyviausiai rungtyniavęs Johnas Wallas tryško emocijomis bei padėjo Teksaso klubui namuose 102:94 (36:36, 28:28, 19:17, 19:13) antrąkart paeiliui susitvarkyti su Sakramento „Kings“ (3-3).

30-metis gynėjas per 37 minutes sumetė 28 taškus (9/13 dvit., 2/8 trit., 4/6 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 5 sykius suklydo.

„Įdedu labai daug darbo ir atsidavimo, jog demonstruočiau tokį žaidimą, – po dvikovos sakė Wallas. – Geresnės pradžios per pirmąsias savo rungtynes negalėjau įsivaizduoti – laimėjome abu mačus.“

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ dar mėginant kabintis, Wallas puolime pasižymėjo taškais, individualioje gynyboje sustabdė De'Aaroną Foxą, kuris galiausiai suklydo, ir „Rockets“ žvaigždė sprogo emociškai – 96:83.

Prasidėjus paskutinei minutei, Harrisonas Barnesas pelnė du taškus su pražanga, bet baudos metimas skriejo pro šalį ir svečiai laikėsi per septynis taškus – 91:98.

Christianas Woodas kitoje aikštės pusėje sudrebino varžovų krepšį dėjimu, „Kings“ išpuolis po minutės pertraukėlės baigėsi netaikliu Kyle'o Guy tritaškiu ir Erico Gordono taškai vainikavo „Rockets“ pergalę – 102:91.

Hardenas apšilinėjo prieš dvikovą, bet prieš pat jos startą buvo paskelbta, jog „Rockets“ superžvaigždė nerungtyniaus dėl čiurnos skausmų.

Galingai po krepšiu rungtyniavęs „Rockets“ puolėjas Christianas Woodas įmetė 20 taškų, sugriebė 15 kamuolių ir blokavo 4 metimus.

„Rockets“: Johnas Wallas 28 (2/8 trit.), Ericas Gordonas 21 (3/12 trit.), Christianas Woodas 20 (15 atk. kam.), Sterlingas Brownas 11 (3/5 trit.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 23, Harrisonas Barnesas 19, Buddy Hieldas 17 (5/12 trit.), Marvinas Bagley 12 (9 atk. kam.), Richaunas Holmesas 11 (9 atk. kam.).

Wallo pasirodymas:

Rungtynių momentai:

Praėjusios nakties rezultatai:

New Orleans Pelicans Toronto Raptors 120-116 stat »
Atlanta Hawks Cleveland Cavaliers 91-96 stat »
Philadelphia 76ers Charlotte Hornets 127-112 stat »
Orlando Magic Oklahoma Thunder 99-108 stat »
Indiana Pacers New York Knicks 102-106 stat »
Houston Rockets Sacramento Kings 102-94 stat »

Atrinkti (0) Visi (4)
sfgd
Nieko nuostabaus turi bronzinį "Clamps" zenkliuka ir 85 reitinga perimetro gynyboje bei 85 soninio judejimo greitis.