Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dviženklį pranašumą vėjais paleidusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-2) išsikapstė ir apgynė namų teritoriją prieš Toronto „Raptors“ (1-4) krepšininkus.

19
25
10
83%
5/6

Lemiamu metu užtikrintai sužaidę Stano Van Gundy auklėtiniai triumfavo 120:116 (32:26, 23:34, 32:22, 33:34).

Vos tik įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui „Pelicans“ pirmavo 100:89, bet svarstyklės greitai pakrypo į kitą pusę „Raptors“ spurtavus 16:3 ir išsiveržus į priekį 113:111.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Brandonas Ingramas įmetė abi baudas ir išlygino rezultatą – 113:113, OG Anunoby suklydo, Ericas Bledsoe smeigė tritaškį ir „Pelicans“ įgijo trijų taškų pranašumą – 116:113.

Po minutės pertraukėlės Anunoby realizavo baudos metimą, vėl prie baudų metimų linijos stojęs Ingramas neklydo ir šeimininkų pranašumas ūgtelėjo iki 118:114.

Chrisas Boucheris atsakė dėjimu, bet dar kartą baudas metęs Ingramas pademonstravo šaltakraujiškumą ir galutinai nulėmė „Pelicans“ laimėjimą – 120:116.

„Raptors“ lieka su viena pergale per penkerias rungtynes, iš kurių trejos buvo pralaimėtos išvykose.

Ingramas per 35 minutes pelnė 31 tašką (4/9 dvit., 4/8 trit., 11/14 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

Bledsoe sąskaitoje – dvigubas dublis: 19 taškų (1/6 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 atkovoti kamuoliai.

Tokį pat pasiekimą užfiksavo ir Stevenas Adamsas, sumetęs 13 taškų (4/7 dvit., 5/8 baud.) ir atkovojęs 10 kamuolių.

Zionas Williamsonas surinko 21 tašką (7/12 dvit., 7/10 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 3 klaidas.

GM: 6

„Raptors“ gretose Fredas VanVleetas iš žaidimo realizavo 9 iš 23 metimų (39 proc.) ir pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (4/8 trit.), Zionas Williamsonas 21 (7 atk. kam.), Ericas Bledsoe 19 (10 rez. perd., 5 atk. kam.), Lonzo Ballas (3/8 trit.) ir Stevenas Adamsas (10 atk. kam.) – po 13.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 27 (9/23 metimai), Chrisas Boucheris 24, OG Anunoby 17 (7 atk. kam.), Kyle'as Lowry 16 (3/11 trit., 8 rez. perd., 6 atk. kam.), Normanas Powellas 12 (4/6 trit.), Pascalis Siakamas 10.