Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Per trečiąjį kėlinį 15 taškų deficitą panaikinusi Klivlando „Cavaliers“ (4-2) tęsia sėkmingą NBA sezono startą. J.B. Bickerstaffo treniruojamas klubas svečiuose 96:91 (25:35, 19:21, 26:18, 26:17) pranoko Atlantos „Hawks“ (4-2) ir Rytų konferencijoje laikosi tarp lyderių.

27
24
100%
5/5
62%
8/13

Konferencijoje pirmauja tik sykį per šešerias rungtynes kluptelėjusi Filadelfijos „76ers“ (5-1), už kurios rikiuojasi Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (4-2), „Cavaliers“ (4-2), Orlando „Magic“ (4-2) ir „Hawks“ (4-2).

Johnui Collinsui trečiojo kėlinio viduryje įkrovus iš viršaus „Cavaliers“ atsiliko 52:67, bet tuoj pat atsakė atkarpa 15:3 ir iš dviženklės „Hawks“ persvaros beveik nieko neliko 70:67.

Iki dvikovos pabaigos likus 48,2 sekundės, Bogdano Bogdanovičiaus tritaškis išlygino rezultatą – 88:88.

Kitoje atakoje Collinas Sextonas įsmeigė tolimą metimą, „Hawks“ neužpuolė sėkmingai po minutės pertraukėlės, Darius Garlandas pridėjo taiklią baudą ir „Cavaliers“ pirmavo 92:88.

Laimę iš toli mėginęs Bogdanovičius nebuvo tikslus, Sextonas neklydo nuo baudų metimų linijos ir išaugino svečių pranašumą iki 94:88.

Bogdanovičius tolimu šūviu dar nukirpo atsilikimą perpus – 91:94, bet dar kartą abi baudas sumetęs Sextonas nepaliko vilčių šeimininkams – 96:91.

Sextonas per 36 minutes pelnė 27 taškus (8/13 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Atlantos ekipos jaunoji žvaigždė Trae Youngas iš žaidimo pataikė 6 metimus iš 16 (38 proc.), pelnė 16 taškų, išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų bei 6 kartus suklydo.

„Hawks“: De'Andre Hunteris 17, Clintas Capela (16 atk. kam.) ir Trae Youngas (10 rez. perd., 6 kld.) – po 16, Kevinas Huerteris 13 (10 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 11 (3/9 trit.), Johnas Collinsas 10.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 27, JaVale McGee 14 (9 atk. kam.), Andre Drummondas 12 (11 atk. kam.), Cedi Osmanas 11.