Dramatišką pergalę NCAA pirmenybėse iškovojo Arizonos universiteto „Wildcats“ (9-1) komanda su Ąžuolu Tubeliu priešakyje.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Lietuvos talentas buvo per žingsnį nuo dvigubo dublio, o jo atstovaujama ekipa 86:82 (29:27, 41:43, 6:6, 10:6) per antrąjį pratęsimą nukovė iki tol per aštuonerias rungtynes neklupusią Vašingtono „Cougars“ (8-1) ekipą.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Tubelis per 32 minutes įmetė 12 taškų (5/11 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, iš kurių 5 – puolime, sykį perėmė kamuolį, kartą suklydo ir užsidirbo 4 pražangas.

Lietuvis antrojo kėlinio pabaigoje atkovojo kamuolį puolime ir išlygino rezultatą (66:66), o antrąjį pratęsimą atidarė pataikydamas vieną baudą iš dviejų (77:76).

Ąžuolo brolis dvynys Tautvilas ir estas Kerras Kriisa nerungtyniavo.

„Cougars“: Isaacas Bontonas 25 (3/11 trit.), Noah Williamsas 16, Andrejus Jakimovski 15 (8 atk. kam.), Efe'as Abogidi 12 (8 atk. kam.).

„Wildcats“: Bennedictas Mathurinas 24 (11 atk. kam.), Jamesas Akinjo 18, Terrellas Brownas 15, Ąžuolas Tubelis 12 (9 atk. kam.).

2021-01-03
Taip gerai šiemet žaidžia Arizona,apie Final4 galėtų net pagalvoti.Bet patys save nusibaudė ir nežais atkrintamosiose.Tai Tubelis reg.sezone turi dar labiau stengtis ir keltis statistiką,kad kitąmet treneriai dar labiau juo pasitikėtų.Ir kol kas jis tai sėkmingai daro.