Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Davidas Gale'as pirmą kartą oficialiose rungtynėse stojo diriguoti Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (5-7) žaidimui, tačiau jo vadovauja ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse paskutinėmis sekundėmis patyrė septintąją nesėkmę.

19
19
58%
7/12
5

Kėdainių ekipa išvykoje panaikino 18 taškų deficitą, tačiau 85:87 (23:17, 12:33, 31:16, 19:21) krito prieš Prienų „CBet“ (5-9) krepšininkus.

Šiose rungtynėse Kėdainių ekipos gretose buvo registruoti vos 8 krepšininkai. „Nevėžis-Optibet“ vertėsi be Juliaus Kazakausko, Arielio Hukporti, Justo Tamulio, Jokūbo Gintvainio ir Abramo Cankos.

Likus 4 minutėms šeimininkai surengė atkarpą 11:4 ir po Dominyko Domarko tolimo metimo sumažino skirtumą iki 2 taškų (77:79).

Iki rungtynių pabaigos likus 1,5 minutės, Domarkas smeigė tritaškį, 2 taškus pridėjo Marquisas Wrightas ir „CBet“ buvo priekyje (79:77).

Likus 40 sekundžių Grantas Vasiliauskas baudų metais turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik 1 baudą (84:85), Wrightas atsakė dviem taikliomis (87:84) ir likus 10 sekundžių prieniškiai laikė iniciatyvą savo rankose.

Pražanga sustabdytas Sedrickas Barefieldas pataikė vieną baudą (85:87), o Wrightas pademonstravo įspūdingą greitį, pabėgęs sudegino likusį laiką ir „CBet“ iškovojo sunkią pergalę.

Naudingiausiai Prienų klubo gretose rungtyniavo Wrightas, kuris per 28 minutes pelnė 19 taškų (7/12 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo bei perėmė po 5, prarado 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrąjį ketvirtį laimėjo triuškinančiu rezultatu – 33:12 ir po Tomo Digbeu dvitaškio prieš ilgąją pertrauką įgijo 15 taškų pranašumą (50:35).

Trečiajame kėlinyje įvyko tikras svečių renesansas. Gale'o auklėtiniai įspūdingai sugrįžo į rungtynes, surengė spurtą 18:2, o jį taikliu tritaškiu užbaigė Panagiotis Kalaitzakis, lygindamas rungtynių rezultatą (66:66).

Lemiamo ketvirčio pradžioje kėdainiečių benefisas tęsėsi. Barefieldas smeigė du tritaškius, Kalaitzakis pridėjo vieną ir likus 8 minutėms „Nevėžis-Optibet“ pirmavo 9 taškais (75:66).

„CBet“: Marquisas Wrightas 19 (7/12 dvit., 5 per. kam.), Dominykas Domarkas (4/8 trit., 5 rez. perd.) ir Einaras Tubutis po 16, Tomas Digbeu ir Mindaugas Sušinskas po 12.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas (4/10 trit.) ir Panagiotis Kalaitzakis (3/11 trit., 8 rez. perd., 25 naud. bal.) po 21, Domantas Vilys 18, Grantas Vasiliauskas 11 (9 atk. kam., 22 naud. bal.).

Atrinkti (0) Visi (9)
Lkl
Na Vakar nepaminejau Dziugu Kad pagaliau si savaitgali Suzaista 4 Runktynes nekaip 2 ar 3 runktynes
2021-01-03
-1
Bangavo
Nevezis Parode charakteri kad ir 8 Galima kovot iki galo
2021-01-03
Bangavo
Na ir Runktynes buvo Visko buna krepsinije prienam ikritus i duobe 3 kelini Gavo nuo serniaus rekt kad zaidejai uzsikure ir istrauke runktynes
2021-01-03
+1
Vos neprisižaidė Prienai.Jau atrodė,kad išleis pergalę,bet Domarkas su Wrightu laiku patempė,taip pat puikiai pasinaudota Nevėžio klaidomis.Bet Gale\'o debiutas tikrai neblogas,komanda tvirtą charakterį parodė ir dar duos kovos ne vienai komandai.