Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ (8-5) iškovojo trečiąją pergalę paeiliui Italijios pirmenybėse.

Daugiausia pelno: Miro Bilan

Išvykoje žaidęs Sasario klubas per pratęsimą 85:78 (21:23, 13:14, 22:17, 17:19, 12:5) palaužė Emilijos Redžo „Unahotels“ (6-6).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Bendžius realizavo baudų metimus ir padidino svečių persvarą iki trijų taškų (73:70), tačiau Joshas Bostičius tritaškiu išplėšė pratęsimą.

Papildomą atkarpą Bendžius pradėjo tiksliais baudų metimais, o likus pusantros minutės pridėjo dar du taškus (81:78). Puolime įstrigę šeimininkai per likusį laiką taškų nepelnė.

Bendžius aikštėje praleido 33 minutes ir per jas pelnė 15 taškų (2/2 dvit., 1/5 trit., 8/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

„Unahotels“: Filippo Baldi 19, Brandonas Tayloras 18 (10 rez. perd.), Tomašas Kyzlinkas 14, Joshas Bostičius 13 (3/16 trit., -4 naud. bal.).

„Banco di Sardegna“: Miro Bilanas 22 (7/8 dvit., 8/18 baud., 14 atk. kam., 11 išpr. praž., 30 naud. bal.), Eimantas Bendžius (8/10 baud.) ir Jasonas Burnellas (9 atk. kam.) po 15, Marco Spissu 12.