Nuotr.: Imago Sport-Scanpix
Nuotr. Imago Sport-Scanpix

Sekmadienį įvyko Vokietijos krepšinio grandų dvikova, kurioje pergale džiaugėsi Berlyno ALBA (7-1).

Daugiausia pataiko: Ben Lammers

Namuose žaidusi Vokietijos sostinės ekipa 85:72 (18:12, 21:24, 26:17, 20:19) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (7-2) klubu.

Likus keturioms minutėms šeimininkai turėjo 21 taško persvarą (81:60) ir tik mačo pabaigoje Andrea Trinchierio auklėtiniams pavyko išvengti sutriuškinimo.

ALBA iškovojo pergalę nepaisant to, jog vertėsi be keturių svarbių rotacijos žaidėjų – Luke'o Sikmos, Peytono Sivos, Marcuso Erikssono ir Nielso Giffey.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Louisas Olinde – 17 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 6/7 baud.), 2 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai per 26 minutes.

„Bayern“ vis dar vertėsi be traumuoto Vladimiro Lučičiaus.

ALBA: Louisas Olinde 17, Simone Fontecchio 12, Johannesas Thiemanas ir Jasonas Grangeris (10 rez. perd.) po 11.

„Bayern“: JaJuanas Johnsonas 12 (6/12 dvit.), Jalenas Reynoldsas, Wade'as Baldwinas ir Diego Flaccadori po 11, Paulas Zipseris 10.