Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (14-3) pergale pradėjo 2021-uosius.

Katalonijos klubas Ispanijos pirmenybių išvykos rungtynėse 83:67 (16:15, 14:12, 33:20, 20:20) susitvarkė su Fuenlabrados „Urbas“ (5-12) krepšininkais.

Pirmoje mačo dalyje svečiams žaidimas nesiklijavo ir jie per 20 minučių sukrapštė vos 30 taškų (30:27), o Jasikevičius už ginčus su teisėjais buvo nubaustas technine pražanga.

Vaizdas aikštėje pasikeitė iškart po pertraukos – katalonai pustrečios minutės atkarpą laimėjo 13:6 ir įgijo dviženklę persvarą (43:33), o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 16 taškų – 63:47.

Per paskutinias 10 minučių šeimininkams atkurti intrigos nebepavyko ir „Barcelona“ reabilitavosi po nesėkmės Eurolygoje prieš Miuncheno „Bayern“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavęs Cory Higginsas per 29 minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 8/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Jasikevičius šiose rungtynėse savo dispozicijoje neturėjo Nikola Mirotičiaus, Brandono Davieso, Kyle'o Kurico ir Victoro Clavero.

„Urbas“: Christianas Eyenga 17 Melo Trimble'as 12, Leonardo Meindlas 9.

„Barcelona“: Cory Higginsas 19 (8/9 baud., 7 išpr. praž., 33 naud. bal.), Nickas Calathes 15 (6 rez. perd.), Pierre'as Oriola 12 (6/10 dvit.), Alexas Abrinesas 11.