Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas pasižymėjo puikiu dėjimu ir surinko dvigubą dublį, tačiau tai Memfio „Grizzlies“ (2-4) ekipos neišgelbėjo.

22
31
13
8

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 94:108 (36:25, 18:31, 21:21, 19:31) nusileido NBA čempionams Los Andželo „Lakers“ (5-2).

Valančiūnas per 26 minutes pelnė 14 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo bei užsidirbo 5 asmenines pražangas.

Iki susitikimo pabaigos likus 4 minutėms Kyle‘as Andersonas pataikė dvitaškį, Desmondas Bane‘as atseikėjo tritaškį ir „Grizzlies“ deficitas sumenko iki 5 taškų (90:95), tačiau tuomet Memfio ekipa krito į duobę.

Dennisas Schroderis pataikė baudos metimą, Anthony Davisas realizavo dvitaškį, LeBronas Jamesas smeigė tritaškį, savąjį metimą pridėjo Kyle‘as Kuzma, o „Lakers“ spurtavo 12:0 ir likus pusantros minutės mačo nugalėtojas tapo aiškus – Los Andželo klubas pirmavo 105:90.

„Lakers“ į pergalę vedęs Jamesas buvo arti trigubo dublio ir per 32 minutes pelnė 22 taškus (6/10 dvit., 3/6 trit., 1/3 baud.), sugriebė 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

„Reikėjo smarkiai kautis, – po dvikovos sakė LeBronas. – Ketvirto kėlinio pradžioje norėjau pagerinti savo taškų rinkimą, pereiti geriau į puolimą ir pažiūrėti, ar tai atneš daugiau laisvės. Mums tai pavyko ir todėl laimėjome.“

„Lakers“ centrui Marcui Gasoliui tai buvo pirmosios rungtynės Memfyje nuo jo išvykimo į „Raptors“ klubą 2019 m. vasarį. „Grizzlies“ prieš rungtynes ispanui skyrė padėkos vaizdo įrašą.

Puolėjas šiose rungtynėse kalnų nenuvertė. Per 24 minutes Gasolis surinko 7 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), 6 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 4 rezultatyvius perdavimus.

„Visada mintyse svarsčiau, kada grįšiu į Memfį, – teigė Gasolis. – Įsivaizdavau pilną areną žmonių, taigi visa tai tuščioje arenoje nėra taip ypatinga. Su daugybę fanų tai būtų kur kas unikaliau.“

„Tikiuosi, kad kai grįš fanai, Marcas gaus dar vieną vaizdo įrašą, – pridėjo Jamesas. – Nuoširdžiai tikiuosi, kad „Grizzlies“ dar kartą parodys šį įrašą.“

„Grizzlies“: Kyle‘as Andersonas 18 (6/11 dvit., 1/8 trit.), Jonas Valančiūnas (7/13 dvit., 10 atk. kam.) ir Tyusas Jonesas po 14, Desmondas Bane‘as 13 (3/4 trit.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (6/10 dvit., 3/6 trit., 13 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davisas 17 (6/13 dvit., 9 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 16 (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Wesley Matthewsas 14 (4/6 trit.), Kyle‘as Kuzma ir Dennisas Schroderis po 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
Jonas toliau sau ramiai dublius renka ir vargo nemato.Tik kad komanda be Moranto puolime stringa,trūksta to kūrybingumo.Bane\'as už tai maloniai stebina,puikiai debiutuoja lygoje.Pataikė su juo biržoje Memfis,dar vieną talentą auginasi.
2021-01-04
+1
Nba
Paziurau video ar situose Runktynese ar kituose Kad ir Lakers zaideju gynyba nera tobula Pritingi gynyboje pasidengt