Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Zachas LaVine'as sužaidė geriausias sezono rungtynes, o slogus Dalaso „Mavericks“ (2-4) startas tęsiasi.

39
33
89%
8/9
5

Dėl kojos raumens skausmų Luka Dončičiaus neturėjusi Dalaso ekipa išvykoje 108:118 (31:31, 29:28, 21:27, 27:32) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ (3-4) pranašumą.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė LaVine‘as, kuris per 39 minutes pelnė 39 taškus (11/16 dvit., 3/9 trit., 8/9 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Zachas buvo labai agresyvus, tokio jo mums ir reikia, – sakė „Bulls“ vyr. treneris Billy Donovanas. – Jis šiąnakt buvo labai svarbus ir surinko pusę mūsų taškų pirmoje pusėje. Per pertrauką pasakiau, kad jis išliktų agresyvus ir tai nereiškia vien taškų rinkimą.“

Likus kiek daugiau nei 3 minutėms Maxi Kleberas realizavo baudas ir sušvelnino „Mavericks“ atsilikimą iki 2 taškų (104:106). Vis tik tuomet tuo pačiu atsakė LaVine‘as, metimą iš po krepšio pataikė Otto Porteris, o Coby White‘as smeigė tritaškį ir likus pusantros minutės Čikagos ekipa pirmavo 113:105.

„Mavericks“ dar bandė gelbėtis taikydami tyčinių pražangų taktiką, tačiau „Bulls“ krepšininkai užtikrintai sumetė baudas ir taip įtvirtino savo pergalę.

Dalaso ekipoje geriausiai pasirodė Jalenas Brunsonas, kuris pelnė 31 tašką (8/10 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei 4 sykius suklydo.

„Gavau galimybę ir stengiausi ja pasinaudoti bei padėti komandai, – sakė Brunsonas. – Iki pergalės mums šiek tiek pritrūko, bet galime žaisti kur kas geriau.“

Daugiausia pelno: Luka Doncic

„Pažiūrėsime, kaip jis jausis rytoj, – po rungtynių apie Dončičių sakė vyr. treneris Rickas Carlisle‘as. – Nemanau, kad tai yra rimta trauma ir netikiu, jog tai jį ilgam išves iš rikiuotės.“

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 39 (11/16 dvit., 3/9 trit.), Coby White‘as 23 (4/9 trit.), Otto Porteris 15, Danielis Gaffordas 12.

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 31 (8/10 dvit., 3/7 trit.), Joshas Richardsonas (2/7 dvit., 3/7 trit.) ir Maxi Kleberas (3/6 trit.) po 16, Timas Hardaway 13 (2/12 trit.).