Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Facundo Campazzo surengė geriausią pasirodymą savo NBA karjeroje, o Denverio „Nuggets“ (2-4) grįžo į pergalių kelią.

36
37
78%
7/9
77%
10/13

Michaelo Malone‘o auklėtiniai išvykoje 124:109 (29:28, 26:20, 28:36, 41:25) pranoko Minesotos „Timberwolves“ (2-4) krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Campazzo per 21 minutę pelnė 15 taškų (0/1 dvit., 5/7 trit.), perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei sykį suklydo.

„Nuggets“ rungtynes perlaužė ketvirtajame kėlinyje. P.J. Dozieras surinko 5 taškus paeiliui, Monte Morrisas bei Campazzo smeigė po tritaškį, dar 5 taškus iš eilės pridėjo Nikola Jokičius, o Denverio ekipa spurtavo 17:0 bei susikrovė 14 taškų persvarą, kurios pakako iki pat rungtynių pabaigos (100:86).

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė Jokičiaus ir Jamalo Murray duetas.

Jokičius per 32 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo 7 sykius ir užsidirbo 5 pražangas.

Murray pridėjo 36 taškus (10/13 dvit., 3/7 trit., 7/9 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, bei 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nežaidėme gerai, bet mes pasiekėme pergalę, kurios labai reikėjo, – sakė Malone‘as. – Vėl su jais žaisime už poros dienų ir turėsime būti dar geresni nei šiandien.“

„Timberwolves“: Malikas Beasley 25 (7/11 dvit., 3/5 trit.), Jarettas Culveris 20 (7/9 dvit.), D‘Angelo Russellas 18 (3/8 dvit., 4/7 trit.).

„Nuggets“: Jamalas Murray 36 (10/13 dvit., 3/7 trit.), Nikola Jokičius 19 (8/11 dvit., 12 atk. kam., 12 rez. perd., 7 kld.), Facundo Campazzo 15 (5/7 trit.), JaMychalas Greenas 14, Paulas Millsapas 12 (4/7 trit.), Monte Morrisas 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
Ne tik nuo suolo Facu pakilo,bet dar ir laiko į valias gavo.Nutarė,kad užteks čia terliotis ir reik taškų parinkti.Perdavimų nedaug atliko,bet už tai tritaškių primėtė.Nors Nuggets kol kas kažkaip sunkiai įsivažiuoja.Pergalė yra,bet pats sezono startas prastas.Dar reik laiko kaulus išjudinti.