Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Į aikštę grįžęs Luka Dončičius surinko pirmąjį trigubą dublį šį sezoną, kartu su komandos draugu Timu Hardaway pelnė 63 taškus ir Dalaso „Mavericks“ (3-4) atvedė į pergalę.

33
36
16
11

Ricko Carlisle'o auklėtiniai svečiuose 113:100 (33:21, 28:28, 23:28, 29:23) susitvarkė su Hjustono „Rockets“ (2-3).

Dončičius per 38 minutes pelnė 33 taškus (9/15 dvit., 3/10 trit., 6/6 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimus, 8 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Dončičius trečiąjį kartą karjeroje pelnė bent 30 taškų, atkovojo bent 15 kamuolių ir atliko bent 10 rezultatyvių perdavimų. Visi kiti NBA krepšininkai, nesulaukę 22 metų amžiaus, yra sužaidę dvejas tokias rungtynes.

Jau po dviejų kėlinių Dončičius turėjo 20 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Prieš tai Dončičius praleido vieną mačą dėl kojos raumens skausmų.

Timas Hardaway taikliais metimais draskė tinklelį – per 31 minutę surinko 30 taškų, pataikydamas 3 dvitaškius iš 4 ir 8 tritaškius iš 10.

Likus septynioms minutėms iki mačo pabaigos „Mavericks“ pirmavo tik 3 taškais, bet tuomet spurtavo 14:3 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus (106:92). Per šią atkarpą Hardaway surinko 7 taškus.

Hardaway pasirodymas:

„Mavericks“ gerokai pristabdė Jamesą Hardeną, kuris per 38 minutes pelnė 21 tašką (2/6 dvit., 3/11 trit., 8/10 baudų) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“ pataikė 51 proc. dvitaškių (19/37) ir 28 proc. tritaškių (11/40).

„Likau nusivylęs mūsų pastangomis puolime. Įsivaizdavau, kad žaisime visai kitaip“, – sakė „Rockets“ treneris Stephenas Silasas.

Antrajame kėlinyje dėl dviejų techninių pražangų iš rungtynių buvo išvarytas DeMarcusas Cousinsas. Jis aikštėje praleido 2 minutes ir 53 sekundes.

„Rockets“: Christianas Woodas 23 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 21 (5/17 metimų, 10 rez. perd.), Ericas Gordonas 20 (4/10 trit.), Johnas Wallas 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (16 atk. kam., 11 rez. perd.), Timas Hardaway 30 (8/10 trit.), Joshas Richardsonas ir Willie Cauley-Steinas (7 atk. kam.) po 15.