Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonui Valančiūnui kartu su Memfio „Grizzlies“ (2-5) besikabinant į pergalę, reikalus aikštėje išsprendė smogiamasis Los Andželo „Lakers“ (6-2) duetas.

26
31
3
3

Iniciatyvą į savo rankas paėmę LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas lemiamu metu surinko 15 taškų ir nukalė pergalę Kalifornijos klubui 94:92 (19:24, 26:25, 22:19, 27:24).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Gorgui Diengui įkrovus iš viršaus, namuose žaidusi „Grizzlies“ minimaliai pirmavo – 79:77.

Davisas kitoje aikštės pusėje smeigė tritaškį, privertė Diengą suklysti, LeBronas pridėjo du taškus bei svarstyklės pakrypo į „Lakers“ pusę – 82:79.

Valančiūnas dvitaškiu mėgino sumažinti atsilikimą, bet metimui skriejus pro šalį, lietuvis sugriebė kamuolį puolime.

Visgi Davisas dar kartą perėmė kamuolį gynyboje ir po Jameso perdavimo įkrovė iš viršaus – 86:81.

Po minutės pertraukėlės Brandonas Clarke'as atsakė dėjimu, tačiau LeBronas kitoje atakoje vienas prieš vieną meistriškai apžaidė Dilloną Brooksą, gynyboje blokavo Clarke'o metimą ir „Lakers“ kontroliavo situaciją – 88:83.

Valančiūną tada pakeitė De'Anthony Meltonas, po kurio pražangos Davisas įmetė abi baudas – 90:83. Brooksui prametus iš toli, Jamesas pridėjo dar du taiklius baudų metimus ir NBA čempionai nužygiavo ketvirtosios pergalės iš eilės link – 92:83.

Prie paskutiniųjų Kyle'o Kuzmos taškų LeBronas prisidėjo rezultatyviu perdavimu – 94:89.

Jamesas per 34 minutes sumetė 26 taškus (10/16 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 6 kartus suklydo.

Daviso sąskaitoje – 26 taškai (6/10 dvit., 4/10 trit., 2/3 baud.), 10 atkovotų ir 3 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokuoti metimai bei 4 klaidos.

Septintą dvigubą dublį paeiliui užfiksavęs Valančiūnas žaidė 25 minutes, pelnė 13 taškų (4/12 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prarado 4 kamuolius.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.), Dillonas Brooksas ir Gorgui Diengas – po 13, Brandonas Clarke'as 12, Kyle'as Andersonas 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (11 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.) ir Anthony Davisas (4/10 trit., 10 atk. kam.) – po 26, Dennisas Schroderis 12.

Ja Moranto ir LeBrono pokalbis:

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (8)
Užkniso Broniui terliotis su Memfiu ir rungtynių gale išsprendė visus klausimus.Davisas taip pat daug geriau žaidė,nei pirmose tarpusavio rungtynėse.O Memfio jaunimui čia gera patirtis dvi iš eilės rungtynės su čempionais.Ir abu kartus sukovota garbingai,triuškinami nebuvo.
2021-01-06
Adomaitis
Lebronas vis dar geriausias.
2021-01-06
+4
Juozas
žingsnių "karalius" kaip visada savam stiliui - tai 3, tai 5 žingsniai - ko ne highlight\'as...