Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Galingai rungtynes pradėjęs Kyrie Irvingas dar per pirmąjį kėlinį surinko 18 taškų, taip Bruklino „Nets“ (4-4) ankstyvoje rungtynių stadijoje vėl nukreipdamas į pergalių kelią.

19
37
18
2

Nuo pat pradžios dominavusi Steve'o Nasho vadovaujama ekipa namų arenoje 130:96 (35:14, 28:30, 35:29, 32:23) nepaliko vilčių Jutos „Jazz“ (4-3) krepšininkams ir nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

Irvingo pasirodymas per pirmąjį ketvirtį – trečias rezultatyviausias šį sezoną NBA. Po jo Bruklino klubas triuškino varžovus 35:14.

„Nets“ žvaigždė į ilgąją pertrauką išėjo su 20 taškų, o dvikovoje finišavo surinkusi 29 (7/12 dvit., 5/7 trit.).

Jis sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Po krepšiais dominavęs Jarrettas Allenas užfiksavo 19 taškų (8/9 dvit., 3/7 baud.) ir 18 atkovotų kamuolių pasirodymą.

„Jazz“ į priekį tempė Donovanas Mitchellas, kurio sąskaitoje – 31 taškas (7/14 dvit., 3/8 trit., 8/10 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 3 klaidos.

Pagrindinis komandos centras Rudy Gobertas per 27 minutes realizavo 3 dvitaškius iš 10, 4 iš 5 baudų, įmetė 10 taškų, sugriebė 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Kita „Nets“ žvaigždė Kevinas Durantas dvikovą praleido dėl priverstinio karantino po kontakto su COVID-19 apsirgusiu asmeniu.

„Nets“: Kyrie Irvingas 29 (5/7 trit.), Carisas LeVertas 24, Jarrettas Allenas 19 (18 atk. kam.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 11, Joe Harrisas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31 (10/22 metimai), Jordanas Clarksonas 12, Rudy Gobertas (3/10 dvit., 11 atk. kam.) ir Royce'o O'Neale'o – po 10.