Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje 13 iš 35 savo taškų surinkęs Nikola Jokičius atvedė Denverio „Nuggets“ (3-4) į antrąją pergalę iš eilės.

35
41
15
83%
10/12

Mike'o Malone'o auklėtiniai savo aikštėje 123:116 (34:22, 28:43, 31:31, 30:20) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (2-5) su D'Angelo Russellu priešakyje.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui svečiai po Anthony Edwardso tolimo šūvio buvo atitrūkę iki 100:93, bet tuomet Jokičius surinko šešis taškus, Facundo Campazzo pelnė dvitaškį su pražanga ir „Nuggets“ smūgiavo – 105:100.

Po Jokičiaus taiklios baudos Denverio ekipos spurtas išsitęsė iki 18:4 ir šeimininkai tvirtai perėmė kontrolę – 111:104.

Likus rungtyniauti 35 sekundes, dar du Jokičiaus taškai leido „Nuggets“ pirmauti 123:112, o dvikovą Russellas užbaigė tritaškiu su Campazzo pražanga – 116:123.

Jokičius per 37 minutes taip pat atkovojo 15 ir perėmė 3 kamuolius, išdalijo 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Nuo suolo pakilęs Campazzo žaidė 26 minutes, įmetė 11 taškų (3/4 dvit., 0/3 trit., 5/7 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sugriebė kamuolį bei 4 kartus prasižengė.

„Wolves“ vis dar vertėsi be riešo traumą patyrusio Karlo-Anthony Townso.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Willas Bartonas 20, JaMychalas Greenas 17, Jamalas Murray 13, Facundo Campazzo 11.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 33 (11 rez. perd., 4/9 trit.), Juanas Hernangomezas 25 (8 atk. kam.), Malikas Beasley ir Anthony Edwardsas (1/7 trit.) – po 15, Jarredas Vanderbiltas 11.