Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas sėkmingas rungtynes, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (6-2) įtvirtino savo pozicijas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

35
31
7
67%
4/6

Lietuvio atstovaujamas klubas savo aikštėje 114:107 (35:30, 27:26, 28:31, 24:20) palaužė Hjustono „Rockets“ (2-4) pasipriešinimą.

Sabonis buvo vienas pagrindinių šeimininkų pergalės kalvių – 22 taškai (9/14 dvit., 4/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos per 38 minutes. Aukštaūgiui tai buvo jau aštuntas dvigubas dublis šį sezoną iš tiek pat galimų.

Lietuvis dvikovoje pasižymėjo ir įspūdingu bloku, apsauguojusiu komandos krepšį nuo galingo DeMarcuso Cousinso dėjimo.

Likus pustrečios minutės svečiai po Jameso Hardeno metimo išsiveržė į priekį (107:106), tačiau kitoje atakoje Malcolmas Brogdonas smeigė tritaškį, o Sabonis pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir prieš prasidedant lemiamai minutei „Pacers“ galėjo lengviau atsipūsti – 111:107.

„Rockets“ lemiamu metu neberado kelių prie „Pacers“ krepšio, o šeimininkams pergalę įtvirtino Brogdono ir Victoro Oladipo baudų metimai.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėjų tapo Brogdonas, surinkęs 35 taškus (9/19 dvit., 4/6 trit., 5/5 baud.). Gynėjas per 39 minutes dar atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

„Manau, kad jis jaučiasi patogiai tiek dėl vaidmens puolime, tiek dėl trenerio. Dabar jis žaidžia nuostabiai ir tokio mums jo reikės visą sezoną“, – Brogdoną po rungtynių gyrė Oladipo.

Įspūdingą pasirodymą gynyboje surengė šeimininkų aukštaūgis Mylesas Turneris, kuris blokavo 8 varžovų metimus ir pakartojo asmeninį rekordą.

„Rockets“ klubui 28 taškus (12/17 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.) pelnęs Johnas Wallas lyderio estafetę perėmė iš Hardeno, kuris pirmąsyk šį sezoną nepasiekė 20 pelnytų taškų ribos.

Praėjusių metų rezultatyviausias NBA žaidėjas per 39 minutes įmetė 15 taškų (4/9 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.) ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 35 (9/19 dvit., 4/6 trit.), Domantas Sabonis 22 (9/14 dvit., 12 atk. kam., 5 kld.), Justinas Holiday 20, Victoras Oladipo 18 (6/20 met., 9 atk. kam.).

„Rockets“: Johnas Wallas 28 (12/17 dvit.), Ericas Gordonas 20 (2/10 trit.), Jamesas Hardenas (5/14 met., 12 rez. perd.) ir Davidas Nwaba po 15, P.J. Tuckeris 10.

Atrinkti (0) Visi (11)
pradedu nekesti sitos komandos, panasiai kaip jono laiku raptors.. gal visose komandose taip yra, bet jau tie juodi maziukai amerikieciai, nieko nemato, tik patys save. rasistai j***ani
2021-01-07
+1
Taip visada ir buvo, tiesiog darosi sau geresne statistika dejant skersa ant komandos rezultatu, kad ale geresni kontrakta gaut. Jonui susiko karjera padarant is jo stora meska, Domantas bent jau verciasi gerai. Biski Pacers normalesni nei Casey raptors is tu laiku.
2021-01-07
-1
Pagaliau Sabonis neprisirinko pražangų ir gale labai padėjo savo komandai.O tas blokas Cousinsui išvis super.Brogdonas atrodo perėmė lyderio rolę iš Oladipo ir komanda suo tuo puikiai tvarkosi,pergalės iškovojamos.Tuo tarpu Hardenas visai padėjęs,jis mintimis jau kažkur kitur.
2021-01-07
+5
vel niekas sabui nepasuoja
2021-01-07
Klajoklis
Toks jau tas NBA gyvenimas... O Domui px... zaidzia ir Dom..inuoja ))) vat tau ir "cipsu pakelis" 🙃
2021-01-07
+2
Raketos turi savotišką big3, jei išvengtu traumų ir nesivaikytų asmeninių stats\'ų, galėtų nemažai pasiekti... Bet kad ir koks geras būtų barztotasis- nieko nebus.
2021-01-07
+2
?
Labiau Fail3 ten pas juos, be gynybos plyta metantis Harden, 3 metus savo zaidimo neberandantis Cousins ir sakyciau geriausias isvisu atsigaunantis J.Wall
2021-01-07
+3
Wall\'as
Wall\'as kaip po dviejų tokiu sunkiu traumų atrodo labai geros formos grįžęs, šiek tiek ir svorio nusimetęs.
2021-01-07
+3
Nestabdo
Sabonis visada zaidzia uzsideges klaidu neisvengia Siemet Rocket Silpnai Kaip ir Hardenas kolkas neatnesa pergaliu