Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Bradley Bealas surengė karjeros pasirodymą, tačiau ir to buvo maža Vašingtono „Wizards“ (2-6) pasiekti pergalei prieš Filadelfijos „76ers“ (7-1).

38
42
100%
13/13
3

Svečiuose žaidusi JAV sostinės komanda 136:141 (24:33, 43:49, 39:34, 30:25) nusileido Pensilvanijos valstijos atstovams.

Bealas aikštėje praleido 38 minutes ir per jas pelnė 60 taškų (13/25 dvit., 7/10 trit., 13/15 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Bealas per pirmus tris kėlinius surinko 57 taškus, o į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis savo sąskaitoje turėdamas 32.

Ankstesnis Bealo rezultatyvumo rekordas buvo 55 taškai, o dabar krepšininkas pakartojo ir „Wizards“ geriausią pasiekimą – klubo legenda Gilbertas Arenas 60 taškų per susitikimą surinko 2006-aisiais.

„Visi mano karjeros rekordai siejasi su pralaimėjimais, todėl man tai nerūpi. Noriu laimėti su šia komanda“, – nusivylimo po mačo neslėpė Bealas.

„Wizards“ trečiajame kėlinyje dar turėjo 21 taško deficitą (77:98), tačiau sugrįžo į rungtynes ir lemiamoje atkarpoje buvo trumpam išsiveržę į priekį (122:119).

Vis dėlto Bealą sustabdę šeimininkai į priekį šovė po aštuonių paeiliui Joelio Embiido taškų (139:131) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Embiidas nugalėtojams per 37 minutes surinko 38 taškus (8/16 dvit., 3/4 trit., 13/13 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo bei blokavo 3 varžovų metimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 38 (8/16 dvit., 13/13 baud., 8 atk. kam., 5 kld., 3 blk.), Sethas Curry 28 (6/7 trit.), Tobiasas Harrisas ir Shake'as Miltonas po 19, Benas Simmonsas 17 (7/9 dvit., 12 rez. perd.), Danny Greenas 15.

„Wizards“: Bradley Bealas 60 (13/25 dvit., 7/10 trit., 13/15 baud.), Russellas Westbrookas 20 (8 atk. kam., 12 rez. perd., 6 kld.), Davis Bertans 17 (4/12 trit.), Thomasas Bryantas 11.

Atrinkti (0) Visi (6)
Wizards nepavydetinoje situacijoje: du permoketi starai, kurie ir rinks dauguma tasku...tuo metu ju du geriausi naujokai Hachimura ir Avdija vos sukrapsto kelis taskelius. Begimo takelio komanda.
2021-01-07
Štai ką reiškia NBA.Sumeti 60 taškų ir vistiek pralaimi.Galima tik įsivaizduoti Bealo nusivylimą,kai darai viską,taškų primeti bet kiek,tačiau vistiek pralaimi.Stipriausia lyga pasaulyje ir tuo pačiu negailestinga.
2021-01-07
+6
abcdef
Darai viska, bet ka tu vienas padarysi, kai treneris nk nesupranta apie gynyba ir komanda plaukioja gynyboj jau antras sez is eiles. Kiek galima laikyt ta Brooksa? Visiskas grybas. Kol jis bus, tol komanda gynyboj bus blogiausia visoj lygoj. Ir mesk nemetes po 60tsk vistiek kita komanda primes daugiau uz taviske