Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Tel Avivo „Maccabi“ (8-10).

27
71%
5/7
3

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai išvykoje 85:73 (24:17, 19:11, 20:21, 22:24) įveikė Berlyno ALBA (7-11) krepšininkus.

ALBA šiose rungtynėse neturėjo savo vyr. trenerio Aito Garcia Reneseso, kuris serga koronavirusu. Jį laikinai pavaduoja Israelis Gonzalezas.

Berlyno ekipa šiandien vertėsi be Luke'o Sikmos, Peytono Sivos, Nielso Giffey ir Marcuso Erikksono.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje surengė spurtą 9:2 ir po Chriso Joneso tolimo šūvio su sirena įgijo 7 taškų pranašumą (24:17).

Rungtynių lūžis įvyko antrajame ketvirtyje, kuomet „Maccabi“ gynyboje supančiojo šeimininkus, surengė spurtą 16:2 ir po Joneso dvitaškio susikrovė 21 taško pranašumą (40:19).

Po ilgosios pertraukos ALBA bandė spardytis ir po Johanneso Thiemanno dvitaškio sumažino skirtumą iki vienženklio (43:52), tačiau žydai atsakė spurtu 10:3 ir atstatė 17 taškų pranašumą (62:45).

Per likusį laiką šeimininkams į rungtynes sugrįžti nepavyko ir pergalę šventė „Maccabi“ (85:73).

Naudingiausiai Tel Avivo ekipos gretose rungtyniavo Tyleris Dorsey. Amerikietis per 21 minutę pelnė 25 taškus (3/3 dvit., 5/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

ALBA ekipoje labiausiai išsiskyrė Jaysonas Grangeris, kuris per 27 minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 bei prarado 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

ALBA: Simone Fontecchio 15, Jaysonas Grangeris 13 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 28 naud. bal.), Johannesas Thiemannas 11 (5 atk. kam.), Benas Lammersas 10 (5/8 dvit), Maodo Lo 8.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 25 (5/7 trit.), Angelo Caloiaro 16 (8/8 baud., 6 atk. kam.), Draganas Benderis 13 (5 atk. kam.), Ante Žižičius (4/9 dvit., 6 atk. kam.) ir Scottie Wilbekinas po 8.