Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Artūras Gudaitis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje, o jo vedama Sankt Peterburgo „Zenit“ (11-5) pasiekė užtikrintą pergalę.

18
25
10
100%
7/7

Xavi Pascualio auklėtiniai išvykoje 89:77 (26:16, 21:19, 29:19, 13:23) susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (5-12) krepšininkais.

Nugalėtojams Gudaitis per 26 žaidimo minutes pelnė 25 taškus (10/13 dvit., 5/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, du sykius suklydo, blokavo 1 metimą, gavo vieną bloką, išprovokavo 5 pražangas, pats 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 24 naudingumo balus.

Iki tol lietuvis daugiausiai Eurolygoje buvo įmetęs 20 taškų, o tai padarė dar žaisdamas Milano „Armani Exchange“ klube.

Jau po dviejų kėlinių Gudaitis turėjo 15 taškų.

Prieš tai šį sezoną vidurio puolėjas Eurolygoje daugiausiai buvo įmetęs 16 taškų.

Gudaičio dėjimas:

Sankt Peterburgo klubas vertėsi be kito vidurio puolėjo Alexo Poythresso.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Zenit“ turėjo 22 taškų pranašumą (78:56), o tuomet „Panathinaikos“ klubo vadovas Dimitris Diamantidis jau paliko areną.

Diamantidis palieka areną:

Visgi „Pao“ pakilo į kovą – spurtavo 19:6 ir likus 2 minutėms priartėjo iki 9 taškų deficito (75:84). Galiausiai Gudaitis pataikė vieną baudą, Pangosas – dvitaškį, ir nugalėtojas buvo aiškus (87:75).

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 14, Kostas Mitoglu 13 (7 atk. kam.), Georgios Papagiannis ir Leonidas Kaselakis po 9, Nemanja Nedovičius ir Benas Bentilas po 7.

„Zenit“: Artūras Gudaitis 25 (10/13 dvit.), Kevinas Pangosas 18 (6/6 dvit., 10 rez. perd.), Austinas Hollinsas ir Willas Thomasas po 10.

Papaggianio blokas:

Zenit
Gudaitis Atsigauna uzdominavo Na is Pao nelabai ir buvo galima Tiketis pergales Kad ir kaip palankiau butu buve