Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Damianas Lillardas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedami Portlando „Trail Blazers“ (4-4) grįžo į pergalių kelią.

39
46
7
3

Terry Stottso auklėtiniai namuose 135:116 (28:29, 47:27, 36:24, 24:37) sutriuškino Minesotos „Timberwolves“ (2-6) ekipą, kuriai tai buvo šeštoji nesėkmė paeiliui.

Tris kėlinius žaidęs Lillardas per 29 minutes pelnė 39 taškus (6/9 dvit., 7/12 trit., 6/7 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„Blazers“ į priekį nurūko antrajame kėlinyje. Enesas Kanteris surinko 4 taškus iš eilės, Gary Trentas bei C.J. McCollumas smeigė po tritaškį, dar vieną tolimą metimą atseikėjo Robertas Covingtonas, o šeimininkai spurtavo 15:0 ir susikrovė 18 taškų persvarą – 54:36.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, o didžiausią persvarą Portlando ekipa turėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet pirmavo 33 taškų pranašumu (113:80).

„Timberwolves“ ekipoje geriausias karjeros rungtynes sužaidė pirmasis 2020 m. naujokų biržos šaukimas Anthony Edwardsas, kuris per 28 minutes surinko 26 taškus (6/11 dvit., 3/10 trit., 5/7 baud.), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 klaidas.

„Blazers“: Damianas Lillardas 39 (6/9 dvit., 7/12 trit.), C.J. McCollumas 20 (4/9 trit.), Jusufas Nurkičius 17 (8/10 dvit.), Enesas Kanteris 10 (5/5 dvit.).

„Timberwolves“: D‘Angelo Russellas (6/9 dvit., 3/7 trit.) ir Anthony Edwardsas (5/9 dvit., 3/10 trit.) po 26, Juancho Hernangomezas ir Malikas Beasley (0/7 dvit., 3/6 trit.) po 12.