D.J. Seeley sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje, bet Kostas Sloukas pasirūpino, kad Pirėjo „Olympiakos“ (9-8) iškovotų antrąją pergalę paeiliui.

24
29
75%
3/4
7

Įžaidėjo vedamas Graikijos klubas namuose 84:82 (19:22, 25:24, 20:15, 20:21) palaužė Miuncheno „Bayern“ (11-7) ekipą.

Sloukas per 35 minutes pelnė 24 taškus (5/11 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 4 sykius suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (77:77), tačiau Saša Vezenkovas pelnė taškus su pražanga ir suteikė gaivaus oro gurkšnį „Oly“ ekipai – 80:79.

Jalenas Reynoldsas pataikė dvitaškį, tačiau Sloukas atsakė savo taškais ir vėl padidino „Olympiakos“ pranašumą. Neilgai trukus graikas realizavo dar vieną metimą iš vidutinio nuotolio ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Olympiakos“ pirmavo 84:79.

Vis tik „Bayern“ pasiduoti linkę nebuvo. Jau kitoje atakoje D.J. Seeley smeigė tritaškį ir nurėžė Miuncheno ekipos deficitą iki 2 taškų – 82:84.

Po netikslaus Aarono Harrisono metimo „Bayern“ savo lemiamai atakai turėjo 4,2 sekundės. Kamuolys buvo patikėtas Paului Zipseriui, kurio tritaškis buvo itin netikslus. „Bayern“ atstovai dar norėjo pražangos metimo metu, tačiau teisėjų švilpukai liko tylėti ir finalinė sirena paskelbė „Olympiakos“ pergalę.

„Bayern“ stovykloje karjeros rungtynes sužaidė buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Seeley.

Amerikietis per 23 minutes surinko 26 taškus (1/3 dvit., 7/8 trit., 3/3 baud.), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 3 išprovokuotas pražangas bei 26 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 24 (5/11 dvit., 3/4 trit., 7 rez. perd.), Saša Vezenkovas 13, Aaronas Harrisonas (2/7 trit.) ir Octaviusas Ellisas (4/5 dvit.) po 11.

„Bayern“: D.J. Seeley 26 (7/8 trit.), Jalenas Reynoldsas 20 (9/11 dvit.), Wade‘as Baldwinas 12 (4/10 dvit., 1/6 trit.).