Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Triuškinamą pergalę Eurolygoje iškovojo įspūdingai tritaškius pataikiusi Stambulo „Anadolu Efes“ (9-9), kuri svečiuose 102:80 (29:15, 25:19, 28:25, 20:21) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (5-12).

23
35
5
9

Turkijos klubas dominavo nuo pat mačo pradžios – pirmojo kėlinio viduryje jau įgijo dviženklę persvarą (18:7), o sužaidus 12 minučių „Anadolu Efes“ šeimininkus triuškino 20 taškų persvara – 39:19.

Per likusį mačo laiką didžiausia „Anadolu Efes“ persvara buvo 28 taškai (99:71).

Šimtąjį tašką baudos metimu pelnė Rodrigue'as Beaubois.

„Anadolu Efes“ pataikė 11 tritaškių iš 18 (61,1 proc.). Iš dvitaškio zonos ekipa įmetė 51,2 proc. metimų (21/41), o nuo baudų metimų linijos realizavo 27 šūvius iš 30 (90 proc.).

Nugalėtojams Vasilije Micičius per 31 minutę pelnė 23 taškus (3/6 dvit., 4/5 trit., 5/5 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Su 35 efektyvumo balais serbas pakartojo karjeros Eurolygoje rekordą.

Sudėtingi Jameso Andersono taškai:

ASVEL: Norrisas Cole'as 22 (4/4 trit.), Williamsas Howardas, Allerikas Freemanas ir Charlesas Kahudi po 11.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (4/5 trit., 9 rez. perd., 35 naud. bal.), Chrisas Singletonas ir Shane'as Larkinas (4/7 trit.) po 16, Bryantas Dunstonas 14, Jamesas andersonas 12 (11 atk. kam.).