Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Broliai Ballai pirmąkart NBA lygoje stojo į kovą vienas prieš kitą. Vyriausiąjį brolį Lonzo Naujajame Orleane lankęs LaMelo buvo per perdavimą nuo pirmojo trigubo dublio, o Šarlotės „Hornets“ (4-5) su juo priešakyje 118:110 (22:38, 25:21, 35:28, 36:23) pasiekė pergalę prieš vietos „Pelicans“ (4-5).

26
21
45%
5/11
57%
4/7

Nuo suolo pakilęs 19-metis LaMelo per 26 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), sugriebė 10 kamuolių ir išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjui tai buvo pirmasis dvigubas dublis per šviežiai prasidėjusią karjerą NBA.

„Buvo šaunu susitikti su Lonzo aikštėje, – po dvikovos sakė LaMelo. – Kai mes tik laimime, reiškia, mūsų žaidimas pavyko.“

Kitoje barikados pusėje 23-ejų Lonzo žaidė 36 minutes, pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvit., 1/7 trit.), išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą ir 2 kartus suklydo.

Galingai dvikovą pradėjusi „Pelicans“ pirmąjį kėlinį laimėjo 38:22, o antrojo viduryje po J.J. Redicko tritaškio dominavo aikštėje 47:29.

Sugrįžus po ilgosios pertraukos Terry Rozieras smeigė tritaškį, Gordonas Haywardas pridėjo du taškus ir svečiai iš Šarlotės sumažino atsilikimą iki 52:59.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Pelicans“ dar pirmavo 10-ies taškų persvara – 96:86, bet „Hornets“ krepšininkai tada atsakė atkarpa 9:3 ir visiškai priartėjo – 95:99.

Nuo kėlinio vidurio įsibėgėjusi Šarlotės komanda smūgiavo varžovams spurtu 19:4 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 116:107.

Haywardas 22 iš 26 savo taškų sumetė antroje dvikovos dalyje. Jis, Terry Rozieras ir Milesas Bridgesas susmeigė po keturis tritaškius, „Hornets“ bendrai iš toli realizavo 16 iš 42 metimų (38 proc.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 26 (12/22 dvit., 8 atk. kam.), Joshas Hartas 19 (8 atk. kam.), Brandonas Ingramas (3/10 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.) ir J.J. Redickas (4/7 trit.) – po 17, Stevenas Adamsas 13.

„Hornets“: Gordonas Haywardas 26, Milesas Bridgesas 20 (4/6 trit.), Devonte Graham 17 (8 rez. perd.), Terry Rozier 15 (4/10 trit.), LaMelo Ballas 12 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Bismackas Biyombo 11.

LaMelo žaidimo momentai:

Praėjusios nakties rezultatai:

Sacramento Kings Toronto Raptors 123-144 stat »
Los Angeles Lakers Chicago Bulls 117-115 stat »
Golden State Warriors Los Angeles Clippers 115-105 stat »
Milwaukee Bucks Utah Jazz 118-131 stat »
Memphis Grizzlies Brooklyn Nets 115-110 stat »
Houston Rockets Orlando Magic 132-90 stat »
New Orleans Pelicans Charlotte Hornets 110-118 stat »
New York Knicks Oklahoma Thunder 89-101 stat »
Boston Celtics Washington Wizards 116-107 stat »
Detroit Pistons Phoenix Suns 110-105 stat »

Atrinkti (0) Visi (5)
Va cia tai "splash brothers" 1/5 ir 1/7 tritaskiai :DD
2021-01-09
+1
Ajo
tai kas cia per skiedalai tuomet apie ju ugius - tipo jaunelis lamelo 203 cm atseit, o Lonzo atseit 198 cm. sitame video geriausias irodymas kad lonzo su davo 198 cm ir tai aukstesnis uz lamelo. tai realiai lamelo ugis tesieka koki 195-196 cm toks koks it buvo prienuose