Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Bosnijos ir Hercegovinos pirmenybėse dešimtąją pergalę iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujamas Sarajevo „Spars“ (10-2) klubas.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Miodrago Kadijos auklėtiniai išvykoje 89:87 (25:33, 24:20, 28:14, 12:20) palaužė Trebinės „Leotar“ (8-5) krepšininkus.

Su 10 pergalių ir 2 pralaimėjimais lietuvio klubas rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu „Leotar“ su 8 pergalėmis ir 5 nesėkmėmis žengia antra.

Orelikas per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir sykį prasižengė.

„Spars“ į pergalę atvedė Amaras Gegičius, kuris per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/9 dvit., 1/4 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Leotar“: Stefanas Mijovičius 22 (5 atk. kam.), Bozo Durasovičius 19, Miroslavas Raičevičius 15.

„Spars“: Amaras Gegičius 22 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Kenanas Kamenjasas 21 (6 atk. kam.), Almiras Hasandičius 19.

MIN: 35.23
PTS: 15.5 (51.61%)