Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Luka Dončičius surinko antrąjį sezono trigubą dublį, o Dalaso „Mavericks“ (5-4) pratęsė pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

29
28
88%
7/8
4

Namuose žaidusi Teksaso ekipa 112:98 (36:27, 20:23, 29:25, 27:23) įveikė Orlando „Magic“ (6-4) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Dončičius per 35 minutes pelnė 20 taškų (4/11 dvit., 3/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo 6 kartus.

Likus žaisti puspenktos minutės svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio skirtumo (91:100), tačiau tada „Mavericks“ laimėjo atkarpą 10:3 (110:94) ir išsprendė dvikovos likimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė sezono pasirodymą surengęs Timas Hardaway. Snaiperis per 40 minučių pelnė 36 taškus, pataikydamas net 8 tritaškius iš 13. Taip pat puolėjas dar atkovojo 5 kamuolius bei suklydo 4 kartus.

Kartu su Hardaway tritaškių šou surengė Trey Burke'as, smeigęs 7 tolimus metimus iš 8. Iš viso gynėjas per 21 minutę pelnė 29 taškus (4/5 dvit., 7/8 trit.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Iš viso dvikovoje Dalaso klubas realizavo 20 tritaškių iš 40 bandymų (50 proc.). Tuo metu svečiai realizavo vos 6 tolimus metimus iš 31 bandymo (19,4 proc.).

„Magic“ gretose išsiskyrė juodkalnietis Nikola Vučevičius – 30 taškų (12/17 dvit., 2/7 trit.) ir 15 atkovotų kamuolių per 33 minutes.

„Mavericks“: Timas Hardaway 36 (8/13 trit.), Trey Burke'as 29 (21 min., 7/8 trit.), Luka Dončičius 20 (7/20 met., 11 atk. kam., 10 rez. perd., 6 kld.), Jamesas Johnsonas 12.

„Magic“: Nikola Vučevičius 30 (12/17 dvit., 15 atk. kam.), Aaronas Gordonas 16, Khemas Birchas 12 (8 atk. kam.), Terrence'as Rossas 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
Luka užjuda gerai,bet taip pat gerai,kad atsiranda žaidėjų,kurie jam padeda.Kai nėra Porzingio,tai antra opcija tapo Hardaway ir jau ne pirmose rungtynėse savo asmeninius rekordus gerina.Ir Burke\'as šį kartą puikiai prisijungė,tai nuima nemažai krūvio nuo Lukos.