Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Evaldas Kairys Turkijos lygoje sužaidė solidžias rungtynes bei svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.

Gimimo vieta: Šventoji, Lietuva

Lietuvio atstovaujama Afjonkarahisaro „Ahyon“ (8-8) išvykoje po atkaklios kovos per pratęsimą 88:84 (17:18, 23:19, 19:21, 18:19, 11:7) palaužė Gaziantepo „Gaziantep“ (7-9) klubą.

Kairys per 31 minutę pelnė 11 taškų (3/7 ddvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 7 pražangas, 5 sykius suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Paco Cruzas.

Meksikietis per 36 minutes surinko 20 taškų (5/7 dvit., 3/11 trit., 1/2 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 asmenines pražangas ir 16 naudingumo balų.

„Gaziantep“: Marko Tomasas 22 (5/7 dvit., 3/8 trit.), Trevisas Simpsonas 21 (5/9 dvit., 3/6 trit.), Rashardas Kelly 12 (4/8 dvit.), Mouhammadou Jaiteh 10.

„Ahyon“: Paco Cruzas 20 (5/7 dvit., 3/11 trit.), Chrisas Wrightas (8/11 baud.) ir Paulas Leissneras po 15, Akifas Guvenas 12 (6/11 dvit.), Evaldas Kairys 11 (3/7 dvit., 16 atk. kam.), Jonathanas Macura 10.