Nuotr.: Champagne Chalons Reims Basket
Nuotr. Champagne Chalons Reims Basket

Nepaisant parodyto charakterio, Arno Veličkos atstovaujama Šampanės-Reimso „Chalons-Reims“ ekipa neperlipo Prancūzijos taurės aštuntfinalio barjero.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuvio ekipa išvykoje per pratęsimą 100:104 (29:25, 19:28, 15:24, 28:14, 9:13) nusileido Gravelino-Diunkerko BCM klubui.

Starto penkete mačą pradėjęs Velička per 20 minučių surinko 9 taškus (3/3 dvit., 1/2 trit., 0/3 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 klaidas ir 9 naudingumo balus.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pasitiko turėdami 14 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, įspūdingai išplėšė pratęsimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms BCM pirmavo 89:82, tačiau Jessie Begarinas smeigė tritaškį, Jalenas Adamas surinko 4 taškus iš eilės ir rezultatą išlygino – 89:89.

Neilgai trukus abi komandos apsikeitė taikliais baudų metimais ir dvikova persikėlė į pratęsimą, kuriame iniciatyvą jau buvo perėmusi „Chalons-Reims“ komanda.

Iki dvikovos pabaigos likus 2 minutėms „Chalons-Reims“ pirmavo 100:95, bet svečiai spurtavo 7:0 ir likus 13 sekundžių išsiveržė į priekį – 102:100.

„Chalons-Reims“ lemiama ataka baigėsi netiksliu metimu, o Briante Weberis realizavo baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę (104:100).

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Gavinas Ware‘as, kuris per 30 minučių pelnė 28 taškus (11/20 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), sugriebė 13 kamuolių, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

BCM: Gavinas Ware‘as 28 (11/20 dvit., 13 atk. kam.), Briante Weberis 20 (4/7 dvit.), Erikas McCree 16 (7 atk. kam.), Corey Davisas ir Romualdas Morency po 14.

„Chalons-Reims“: Jessie Begarinas 24 (6/8 trit.), Jalenas Adamsas 21 (5/6 dvit., 3/5 trit.), Matthieu Gauzinas 16.