Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Stephenas Curry sužaidė labai prastas rungtynes, tačiau „Golden State Warriors“ (6-4) vis tiek sugebėjo pasiekti pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

10
20
10
9

Namuose žaidusi „Warriors“ po permainingos kovos 106:105 (31:24, 30:27, 26:21, 19:33) palaužė Toronto „Raptors“ (2-7) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo įtikinamą 17 taškų persvarą (89:72), tačiau Kanados atstovai laimėjo atkarpą 21:5 ir ištirpdė deficitą iki minimumo – 93:94.

Likus žaisti tris minutes Kyle'as Lowry smeigė tritaškį ir „Raptors“ įgijo 4 taškų pranašumą (101:97), o prasidėjus lemiamai minutei Fredo VanVleeto dvitaškis dar sykį išvedė svečius į priekį – 105:104.

Komandos du sykius apsikeitė nesėkmingomis atakomis, o rungtynių likimą nulėmė Damionas Lee – iš pradžių prieš iš toli atakuojantį krepšininką buvo užfiksuota Lowry pražanga, tačiau, Nickui Nurse'ui paprašius peržiūrėti epizodą, nuobauda buvo užfiksuota prieš išmetant kamuolį ir skirti du baudų metimai.

Lee šaltakraujiškai realizavo abu baudų metimus (106:105), o 4 sekundes išsigelbėti turėjusių „Raptors“ viltis pražudė netikslus Pascalio Siakamo metimas.

Nepaisant prastų Curry rungtynių, „Warriors“ iškovojo ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes. Šeimininkų lyderis per 38 minutes pelnė 11 taškų, realizuodamas vos 1 dvitaškį iš 6 bei 1 tritaškį iš 10. Gynėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 sykius suklydo.

2019-ųjų NBA finalo pakartojime „Raptors“ gretose žibėjęs Siakamas per 40 minučių pelnė 25 taškus (7/15 dvit., 2/4 trit., 5/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 17 (3/10 trit., 4 blk.), Ericas Paschallas 15, Damionas Lee 13, Kelly Oubre 12, Stephenas Curry 11 (2/16 met., 9 atk. kam., 5 kld.), Draymondas Greenas (9 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Jamesas Wisemanas po 10.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 25 (11 atk. kam.), Fredas VanVleetas 21 (3/10 trit.), Kyle'as Lowry 17 (9 atk. kam.), Chrisas Boucheras 15, OG Anunoby 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
GSW rodo,kad ir prastai žaidžiant Curry,komanda vistiek gali laimėti sunkią pabaigą.Reikia ten visiems labiau pasitempti,nes Curry ir toliau bus dengiamas ir dusinamas.Greenas labai gerai sužaidė,jau tampa tuo senuoju geruoju Greenu.Jo pagalbos labai reikės visą sezoną.
2021-01-11
+2
Super
nori Kad visada Curry metytu po 10 Tritaskiu nepradek Kritikuot buna Dienu kad nekrenta siendien gali 13 mest ryt 36 39
2021-01-11
+1
Goga
Curry super snaiperis 1/10 tritaškių. Mam realiai gėda būtų jo vietoj.
2021-01-11
-1
Cercas
Bet kokiu atveju Gudelis su savo valdyba, klubą, kuris stovėjo ant eurolygos slenksčio nuvarė iki lkl stipraus vidutinioko lygio (kitaip tariant sužlugdė visiškai) . Ar tai geras valdymas? Ar tai geras vadovas? Gali kalbėti, ką tik nori (tai daro politikai), bet mums reikia atmesti emociją, pasižiūrėti į rezultatą ir viskas yra aišku. Gudelis ir jo komandos darbas netinkamas valdyti sostinės pagrindinį klubą. Savivaldybė turi į tai atsižvelgti ir mažinti finansavimą klubui-pagal pasiekimus. Padarei rezultatą-gausi sutartą sumą. Viršyjai- kitais metais biudžetas augs. Nepasiekiami-mažės. Kažkoks kontrolės mechanizmas privalo būti.