Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Niujorko „Knicks“ (5-5) beviltiškai pralaimėjo, o Ignas Brazdeikis gavo šansą rungtynių pabaigoje.

22
30
100%
3/3
67%
8/12

Namuose žaidusi „Knicks“ 89:114 (21:28, 17:31, 26:23, 25:32) nepasipriešino Denverio „Nuggets“ (5-5) krepšininkams.

Brazdeikis ant parketo žengė likus žaisti 107 sekundes ir per šį laiką statistikos protokole nieko užfiksuoti nespėjo.

Svečiai dar iki pertraukos įgijo triuškinamą pranašumą (59:38) ir antroje rungtynių dalyje sutvarkė formalumus.

Nugalėtojams Nikola Jokičius per 30 minučių pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Lygos naujokas Facundo Campazzo per 14 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo ketvirtoji „Nuggets“ pergalė per pastarąsias penkerias rungtynes.

„Knicks“ klube vieninteliu šviesuliu buvo Julius Randle'as – 29 taškai (9/11 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai per 38 minutes.

„Knicks“: Julius Randle'as 29 (9/11 dvit., 10 atk. kam.), Elfridas Paytonas 12, Mitchellas Robinsonas 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8/12 dvit., 10 atk. kam.), Gary Harrisas 14, Marcusas Morrisas ir P.J. Dozieras po 12, Paulas Millsapas ir JaMychalas Greenas (8 atk. kam.) po 10.