Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (14-4) Ispanijos pirmenybėse iškovojo šeštąją pergalę paeiliui.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos ekipa išvykoje 91:79 (19:30, 21:15, 29:16, 22:18) palaužė Malagos „Unicaja“ (9-9).

Nugalėtojų gretose tarp rezultatyviausių žaidėjų buvo Giedraitis, pelnęs 15 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.). Puolėjas per 27 minutes dar atkovojo kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Sedekerskis aikštėje praleido 27 minutes ir per jas įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

Baskai vangiai pradėjo rungtynes ir paleido oponentus į priekį (14:30), tačiau dar iki pertraukos spėjo aptirpdyti deficitą iki 5 taškų – 40:45.

Dvikovą Duško Ivanovičiaus auklėtiniai perlaužė antroje mačo pusėje – iš pradžių svečiai spurtavo 10:0 (57:54), o trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje laimėjo atkarpą 8:0 – 72:61.

„Baskonia“ su 14 pergalių per 18 rungtynių Ispanijos pirmenybėse dalijasi trečiąją vietą, o „Unicaja“ žengia aštuntoje pozicijoje.

„Unicaja“: Adamas Vačinskis 17, Dario Brizuela 13, Jaime'as Fernandezas 10.

„Baskonia“: Alecas Petersas 21 (22 naud. bal.), Achille Polonara 20 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Rokas Giedraitis 15, Tonye Jekiri 11 (7 atk. kam.).