Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Bradley Bealas surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą ir pagaliau nutraukė Vašingtono „Wizards“ (3-8) pralaimėjimų seriją.

34
39
67%
10/15
2

Scotto Brookso auklėtiniai namuose 128:107 (29:15, 39:27, 36:36, 24:29) susitvarkė su Finikso „Suns“ (7-4) bei pasiekė pirmąją pergalę po trijų nesėkmių paeiliui.

Bealas per 35 minutes pelnė 34 taškus (10/15 dvit., 2/7 trit., 8/9 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei sykį suklydo.

Sausio mėnesį Bealo statistika siekia 39 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Manau, kad atlikome gerą darbą gynyboje, – sakė Bealas. – Šiandien buvo pirmasis atvejis, kai tai darėme tinkamai.“

„Wizards“ visus reikalus išsprendė jau pirmoje susitikimo dalyje. Ishas Smithas bei Robinas Lopezas pataikė po dvitaškį, Davis Bertans smeigė tritaškį, Bealas realizavo metimą iš vidutinio nuotolio, o šeimininkai spurtavo 21:4 bei įpusėjus antrajam kėliniui triuškino varžovus 57:25.

Per likusią mačo dalį „Suns“ priartėti taip ir nebesugebėjo. Finikso ekipos neišgelbėjo ir puikus Devino Bookerio pasirodymas.

Gynėjas per 33 minutes surinko 33 taškus (10/18 dvit., 1/3 trit., 10/10 baud.), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 bloką bei 1 klaidą.

„Wizards“: Bradley Bealas 34 (10/15 dvit., 2/7 trit., 9 rez. perd., 8 atk. kam.), Davis Bertans 18 (6/9 trit.), Raulis Neto 16 (5/7 dvit., 2/6 trit.), Robinas Lopezas (5/6 dvit., 11 atk. kam.) ir Garrisonas Mathewsas po 11, Rui Hachimura 10 (4/8 dvit., 9 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 33 (10/18 dvit.), Chrisas Paulas (5/9 dvit., 11 rez. perd.) ir Mikalas Bridgesas po 14, Dario Šaričius 13.