Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Mytiščiuose apsilankiusi „Barcelona“ (13-6) pratęsė Maskvos srities „Chimki“ (2-17) krachą Eurolygoje.

18
28
4
70%
7/10

Šarūno Jasikevičiaus kariauna 87:75 (26:26, 28:22, 19:12, 14:15) susitvarkė su Rusijos klubu, kuriam tai buvo 11-asis pralaimėjimas paeiliui.

Pirmoje mačo dalyje aikštėje vyko lygi kova, po kurios Rimo Kurtinaičio auklėtiniai turėjo 6 taškų deficitą – 48:54.

Kaip ir rungtynėse Kaune, „Chimki“ subyrėjo po pertraukos – „Barca“ spurtavo 10:2 (64:52), o prieš lemiamą ketvirtį užtikrintai pirmavo – 73:60.

Per paskutines 10 minučių Kurtinaičio auklėtiniams intrigos atkurti nepavyko, o po Alexo Abrineso tritaškio komandas vienu metu skyrė 20 taškų – 87:67.

Svečiai kovą dėl kamuolių laimėjo dvigubai – 44:22.

Nugalėtojams Cory Higginsas per 23 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Fantastiškai kamuoliu dalinęsis Nickas Calathes atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Graikas per 26 minutes dar įmetė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

„Chimki“ neišgelbėjo 23 Aleksejaus Švedo taškai (2/9 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.). Gynėjas per 32 minutes dar spėjo atkovoti 3 kamuolius, atlikti 6 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklysti ir surinkti 20 naudingumo balų.

„Chimki“ šiose rungtynėse nepadėjo Janis Timma, Stefanas Jovičius ir Jonas Jerebko, o „Barca“ vis dar verčiasi be Nikola Mirotičiaus, Brandono Davieso ir Victoro Clavero.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (2/9 dvit., 5/9 trit., 6 rez. perd., 5 kld., 20 naud. bal.), Devinas Bookeris 13 (2/8 dvit.), Jordanas Mickey 11, Errickas McCollumas 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas (7/10 dvit., 5 rez. perd., 4 per. kam., 28 naud. bal.) ir Kyle'as Kuricas (4/4 trit.) po 18, Rolands Šmits 12 (8 atk. kam.), Alexas Abrinesas 11.

Atrinkti (0) Visi (12)
Toks svedas
bet kokio trenerio kosmaras,nieko su juo nelaimesi su tokia gynyba ir dejimu ant visko,nes paskui ir kiti deda skersa
2021-01-12
+2
Khimki dvigubai pralaimėjo kovą dėl kamuolių,tai gal Monroe per anksti vistik paleido.Ir Calathesas atliko vienas tik pat perdavimų,kiek visa rusų komanda.Kurtis bandė ir startiniam korekcijų daryti,kai leido Vialtsevą bei Zaitsevą ir tai pirmoj pusėj pasiteisino.Bet po pertraukos eilinis subyrėjimas ir eilinis pralaimėjimas.Nieko naujo.