Nuotr.: Imago Images
Nuotr. Imago Images

Trys Stambulo „Anadolu Efes“ (10-9) krepšininkai pelnė po 15 taškų ir Ergino Atamano auklėtiniai Eurolygoje įsirašė dešimtąją pergalę. Turkijos klubas antradienį namie 84:76 (18:18, 18:26, 26:9, 22:23) pranoko Berlyno ALBA (7-12).

15
19
60%
3/5
60%
3/5

Antrojo kėlinio pabaigoje ALBA pirmavo 44:32, tačiau keturiais taškais be atsako ketvirtį pabaigę šeimininkai sėkmingą atkarpą tęsė ir po ilgosios pertraukos bei, įpusėjus trečiajam kėliniui, jau pirmavo 51:49.

Rezultatas netrukus buvo lygus (53:53), kai „Anadolu Efes“ dar sykį spurtavo, šį sykį 9:0, ir nutolo 62:53.

Ketvirtajame kėlinyje dviženklę persvarą įgiję Stambulo krepšininkai iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Po šio laimėjimo „Anadolu Efes“ Eurolygos turnyrinėje lentelėje užima devintąją vietą.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas (6 rez. perd.), Adrienas Moermanas (8 atk. kam.) ir Vasilije Micičius (8 rez. perd.) po 15, Rodrigue’as Beaubois 11, Jamesas Andersonas 10.

ALBA: Jaysonas Grangeris 17, Benas Lammersas 14, Maodo Lo 11.