Nuotr.: KKF-Scanpix
Nuotr. KKF-Scanpix

Vis labiau įsibėgėjanti Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (9-10) Eurolygoje iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

27
30
57%
4/7
78%
7/9

Nando De Colo vedamas klubas savo aikštėje 96:76 (28:18, 23:23, 24:15, 21:20) nepaliko vilčių Vitorijos „Baskonia“ (9-10) krepšininkams.

Nugalėtojams Ulanovas per 17 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (28:18), kurį išsaugojo iki pertraukos – 51:41.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 18:7 ir pasiuntė varžovus į nokdauną – 71:51.

„Baskonia“ ekipai Tadas Sedekerskis per 15 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, tiek pat sykių suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Kitas baskų lietuvis Rokas Giedraitis per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius suklydo bei surinko 4 efektyvumo balus.

„Fenerbahče“, kuri atliko 29 rezultatyvius perdavimus ir realizavo 15 tritaškių iš 28 (53,6 proc.), į priekį vedęs De Colo surinko 27 taškus (7/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.). Prancūzas per 30 minučių atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, suklydo tiek pat kartų ir surinko 30 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 27 (7/9 dvit., 4/7 trit., 30 naud. bal.), Janas Vesely 17 (8/10 dvit.), Lorenzo Brownas 14 (4/7 trit.), Marko Guduričius 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Baskonia“: Alecas Petersas 15, Achille Polonara ir Zoranas Dragičius po 12, Tadas Sedekerskis, Rokas Giedraitis ir Luca Vildoza po 8.

Atrinkti (0) Visi (10)
Baskonia
cia Cska nugali cia jau neturi sansu pries Fenerbache Feneris savo gynyba isjunge Lyderius Guduricius atvykes pakeite veida
2021-01-12
-1
Gustas
Žalgiriui Kaune pasisekė, buvo tik pusė fenerio komandos ir ta subyrejusi, antram rate laukia tikras mačas.
2021-01-12
-1
mod123
2 zaidejai puse komandos??
2021-01-13
+1
Baskonia nera playoffine komanda siemet, aisku dziugu uz Giedraiti ir Sedekerski, bet Feneriui ir Efesui tereikia truputi pasispausti ir tikrai jie aplenks tokias komandas kaip sita.
2021-01-12
-1
Guduričius tikrai naujų vėjų įnešė į komandos žaidimą.Grįžo sustiprėjęs iš NBA ir net stebina,kaip vienas žaidėjas taip pakeitė visą komandos veidą.Viską serbas daro,visas statistikos eilutes užpildo.Tokio universalaus žaidėjo jiems ir trūko.