Nuotr.: Zuma Press-Scanpix
Nuotr. Zuma Press-Scanpix

Kosto Slouko vedami Pirėjo „Olympiakos“ (10-8) krepšininkai laimėjo trilerį Tel Avive.

21
24
11
100%
9/9

Trečiąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojęs Graikijos klubas išvykoje per pratęsimą 89:87 (13:18, 20:22, 19:15, 21:18, 16:14) dramatiškai palaužė „Maccabi“ (8-11) krepšininkus.

Papildomoje atkarpoje ilgą laiką pirmavę „Olympiakos“ vos neprisižaidė – po Giannoulio Larentzakio baudos metimų (88:85) likus 7 sekundėms Sloukas bandė specialiai pažeisti taisykles prieš Scottie Wilbekiną, tačiau arbitrai nusprendė, kad graikas pažeidė taisykles varžovui jau atakuojant iš toli.

Vis dėlto pirmąsias dvi baudas įmetęs Wilbekinas sudrebėjo mesdamas lemiamą metimą (87:88), o kamuolį atkovojusios „Oly“ pergalę įtvirtino to paties Larentzakio baudos metimas.

Šeimininkai galėjo išvengti pratęsimo – likus 19 sekundžių „Olympiakos“ pažeidė taisykles prieš Tylerį Dorsey, kuris realizavo vieną baudos metimą (72:71), tačiau „Maccabi“ atkovojo kamuolį puolime ir svečiai priverstinai pažeidė taisykles prieš Wilbekiną.

Pataikęs pirmąją baudą (73:71), Wilbekinas prametė antrąją, o lemiamoje atakoje Sloukas išprovokavo pražangą, sumetė abu baudų metimus ir kova persikėlė į pratęsimą.

Nugalėtojams Sloukas surinko dvigubą dublį – 21 taškas (3/8 dvit., 2/4 trit., 9/9 baud.) ir 11 rezultatyvių perdavimų per 40 minučių. Įžaidėjas taip pat dar atkovojo 3 kamuolius, 6 sykius suklydo , išprovokavo 5 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Šeimininkams 25 taškus (2/4 dvit., 3/12 trit., 12/15 baud.) įmetė Wilbekinas. Gynėjas per 33 minutes išprovokavo 9 pražangas, tačiau suklydo 8 kartus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 25 (3/12 trit., 12/15 baud., 8 kld., 9 išpr. praž.), Elijah Bryantas 15 (21 naud. bal.), Ante Žižičius 12, Othello Hunteris 11 (10 atk. kam., 20 naud. bal.).

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 21 (9/9 baud., 11 rez. perd., 6 kld., 24 naud. bal.), Giannoulis Larentzakis 13, Georgios Printezis 12, Shaquielle'as McKissicas 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
Georgi Čekovski
bet ir ta pražanga Sluko nebuvo metimo metu ten. Teisėjai pasigailėjo žydų, bet tie nepasinaudojo galimybe.
2021-01-13
+1
Tom
Bet jau foto straipsniui nerast, tai as patyliu, brandon davies idetas, nu atsilikti pradedat konkreciai