Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Nikola Jokičius šiąnakt aikštelėje darė viską, bet jo vedamą Denverio „Nuggets“ (5-6) paskandino Kevino Duranto šou.

34
38
86%
6/7
13

Michaelo Malone‘o auklėtiniai išvykoje 116:122 (35:27, 35:27, 20:36, 26:32) turėjo pripažinti Bruklino „Nets“ (6-6) pranašumą.

Jokičius per 34 minutes pelnė 23 taškus (7/13 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atliko 11 rezultatyvių peravimų, atkovojo 8 ir perėmė 7 kamuolius, blokavo metimą bei sykį suklydo.

Paskutinis vidurio puolėjas, kuriam per vienerias rungtynes pavyko surinkti bent 20 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 perimtus kamuolius, buvo legendinis Hakeemas Olajuwonas, kuris tai padarė 1994-ųjų balandį.

Po ilgosios pertraukos „Nuggets“ turėjo 16 taškų pranašumą (70:54), tačiau puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę „Nets“ atsitiesė ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko išlyginę rezultatą – 90:90.

Iki dvikovos pabaigos likus 2 minutėms Jokičius bei Bruce‘as Brownas apsikeitė tiksliais metimais, o pastarasis dar kartą išlygino rezultatą (113:113), tačiau netrukus „Nets“ kilo į pergalingą šturmą.

Brownas pataikė metimą viena ranka, Kevinas Durantas pridėjo dvitaškį, visai netrukus – tritaškį, o „Nets“ susitikimą užbaigė laimėję atkarpą 9:3. Bruklino ekipos pergalę įtvirtino Duranto bei Timothe Luwawu-Cabarroto baudos pačioje rungtynių pabaigoje.

Nesulaikomai žaidęs Durantas per 36 minutes surinko 34 taškus (8/11 dvit., 4/7 trit., 6/7 baud.), 13 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotus kamuolius, tačiau suklydo 7 sykius.

Abi ekipos pasižymėjo puikiu tritaškių pataikymu. „Nets“ realizavo 16 tolimų metimų iš 32 (50 proc.), kuomet „Nuggets“ – 18 iš 37 (49 proc.). Bruklino komandai kojos nepakišo ir 19 padarytų klaidų. Denverio klubas šiame susitikime prarado 13 kamuolių.

„Nets“: Kevinas Durantas 34 (8/11 dvit., 4/7 trit., 13 rez. perd., 9 atk. kam., 7 kld.), Carisas LeVertas 20 (6/10 dvit.), Bruce‘as Brownas 16 (8/9 dvit.), Joe Harrisas 15, Timothe Luwawu-Cabarrotas 11 (3/5 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 23 (7/13 dvit., 11 rez. perd., 8 atk. kam., 7 per. kam.), Willas Bartonas 22 (6/8 trit.), Jamalas Murray 20 (7/15 dvit.), Monte Morrisas 14 (4/4 dvit.), Paulas Millsapas 10.