Kovingumas, kurį antroje mačo dalyje pademonstravo jo krepšininkai, nudžiugino Kauno „Žalgirio“ trenerį Martiną Schillerį.

22
14
100%
2/2

Kauniečiai trečiadienį Maskvoje panaikino 18 taškų deficitą ir buvo priartėję per metimą iki CSKA, tačiau galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą 73:83.

„Rungtynių pradžioje strigome gynyboje ir ypač kovojant dėl kamuolių. Nors CSKA yra geriausiai dėl kamuolių puolime kovojant ekipa, jie susikūrė daug antrųjų šansų, ir mes strigome, – po dvikovos spaudos konferencijoje kalbėjo Schilleris. – Man patiko, kaip grįžome į aikštę antroje mačo dalyje, sumažinome atsilikimą iki 5 taškų. Tuomet CSKA klasė pasimatė dar kartą, jie spurtavo 11:0.

Man patiko, kaip kovėmės iki rungtynių pabaigos. Dabar iššūkis yra pasirengti kitoms rungtynėms po 48 valandų Sankt Peterbuge.“

CSKA dar iki ilgosios pertraukos turėjo dviženklę persvarą (25:14), o trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo 52:34. Visgi Thomaso Walkupo ir Mariaus Grigonio vedamas „Žalgiris“ spurtavo ir vienu metu atsiliko tik 57:60.

„Trečiąjį kėlinį pradėjome kur kas geriau susikoncentravę abejose aikštės pusėse, bet ypatingai gynyboje, susitvarkę su savo dengiamaisiais, neklysdami, kas labai svarbu žaidžiant su CSKA. Žaidžiant su jais negalima pernelyg klysti“, – sakė Schilleris.

CSKA sugebėjo sustabdyti „Žalgirio“ aukštaūgius. Praėjusią savaitę geriausiu turo žaidėju tapęs Joffrey Lauvergne'as šį kartą tepelnė 4 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Paulius Jankūnas, Augustine'as Rubitas ir Martinas Gebenas kartu sudėjus surinko 7 taškus.

„Reikia pagirti CSKA, jie gerai prieš mus gynėsi ir du prieš du, ir venas prieš veną situacijose“, – sakė Schilleris.

„Žalgiris TV“ žurnalistui išskyrus trečiajame kėlinyje Thomaso Walkupo demonstruotą lyderystę, Schilleris atsakė, kad tai iš savo įžaidėjo jis gauna visada.

„Jis beveik kaip lietuvis, identifikuoja save su klubu, rodo pavyzdį savo darbu. Jis visada veda mus į priekį, o šįkart trečiajame kėlinyje spindėjo“, – kalbėjo Schilleris.

Jo auklėtiniai penktadienį Sankt Peterburge kausis su vietos „Zenit“.

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.