Daug iniciatyvos ėmęsis Jonas Valančiūnas išsimetė net 19 metimų iš žaidimo bei surengė galingiausią sezono pasirodymą.

29
16
61%
11/18

28-erių centras iš Lietuvos užfiksavo dvigubą dublį, kuris buvo vainikuotas pergale išvykoje 118:107 (27:29, 29:29, 24:32, 38:17) prieš Minesotos „Timberwolves“ (3-8).

Triskart paeiliui laimėję „grizliai“ su „vilkais“ dar kartą jėgas išmėgins šeštadienį.

Valančiūnas per 30 minučių sumetė 24 taškus (11/18 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 16 kamuolių. Šie rodikliai šį sezoną – geriausi.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas dar atliko perdavimą, blokavo 2 metimus, 5 sykius prasižengė ir sykį suklydo.

Jo tiesioginis oponentas Karlas-Anthony Townsas surinko 25 taškus (7/13 dvit., 1/4 trit., 8/8 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui po Jarretto Culverio dėjimo šeimininkai dar pirmavo dviženkle persvara – 92:80, tačiau tuomet smūgiavusi „Grizzlies“ laimėjo atkarpą 14:0 ir atkūrė intrigą – 94:92.

Malikas Beasley atsišaudė keturiais taškais – 96:96, bet svečiai darkart spurtavo 12:3 ir perėmė iniciatyvą – 108:99. Valančiūno dvitaškis, likus pusantros minutės, Memfio komandai leido pirmauti dviženkliu pranašumu – 114:103.

„Wolves“ jaunosios žvaigždės D'Angelo Russello sąskaitoje – 25 taškai (8/13 dvit., 2/8 trit., 3/4 baud.) ir 8 rezultatyvūs perdavimai per 36 žaidimo minutes.

„Timberwolves“: Malikas Beasley 27 (4/11 trit.), D'Angelo Russellas (8 rez. perd.) ir Karlas-Anthony Townsas (14 atk. kam.) – po 25.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 24 (16 atk. kam.), Graysonas Allenas 20, Brandone'as Clarke'as 19 (9 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 15, Xavieras Tillmanas 12.

Atrinkti (0) Visi (6)
Kad ir dabar sakyčiau elitinis jo pasirodymas.24/16 jau rimtos NBA žvaigždės sugeba tik rinkti.Jonas nėra prie tų superžvaigždžių,tai tokį pasirodymą galima vadinti elitiniu.Aš dar pastebėsiu,kad Tillmanas vis labiau įsivažiuoja.Naujokas,bet vis stabiliau žaidžia ir puikiai pakeičia traumuotą Jacksoną.
2021-01-14
+2
JV
Viskas neblogai, tik min 6 taškus paliko visiškai laisvas po kašiu. Su tais galėjo gal net 100% tinis pataikymas būt!! (Nes pats juos vėliau netaikliai bandydavo pataisyt, tai gaudavo po 2 netaiklius metimus iškart). Come on JV!!! Būtų 30/16 - elitinis rezultatas!!