Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Įspūdingą pasirodymą Italijos pirmenybėse surengė Eglė Šulčiūtė, atstovaujanti San Martino „Di Lupari“ (8-7) ekipai.

Gimimo vieta: Panevėžys, Lietuva

35-erių marijampolietė surinko trigubą dublį, o jos komanda savo aikštėje 89:81 (18:18, 27:19, 24:18, 20:26) pranoko autsaideres Batipaljos „O.ME.P.S. BricUp“ (0-12) krepšininkes.

Be keitimų žaidusi Šulčiūtė įmetė 23 taškus (9/13 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 5 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 36 naudingumo balus.

Jos vidurkiai čempionate siekia 10,9 taško, 8,1 atkovoto kamuolio, 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir 16,7 naudingumo balo.

Kitame čempionato susitikime galingai sužaidė Gintarė Petronytė, kurios vedama Venecijos „Umana Reyer“ (16-0) pratęsė dominavimą.

Komanda savo aikštėje 95:78 (30:15, 24:22, 16:23, 25:18) užtikrintai įveikė Kampobaso „La Molisana Magnolia“ (5-9) ir iškovojo 16-ą pergalę paeiliui.

Moterų rinktinės kapitonė per 27 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 33 naudingumo balus.

Petronytė per vienerias rungtynes vidutiniškai įmeta po 15,7 taško, sugriebia po 10,4 kamuolio, atlieka po 2,2 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuoja po 27,5 naudingumo balo.

Nė karto nesuklupusi „Umana Reyer“ – vienvaldė lyderė tarp keturiolikos lygos komandų, Šulčiūtės klubas žengia septintas.