Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis savo dvigubų dublių seriją šį sezoną pratęsė iki 12 iš eilės, o lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (8-4) svečiuose 111:87 (26:26, 33:10, 25:35, 27:16) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (7-5).

23
31
15
63%
10/16

Nugalėtojams Sabonis per 38 minutes pelnė 23 taškus (10/16 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Šį sezoną Sabonis fiksuoja 21,9 taško, 12,8 atkovoto kamuolio ir 5,8 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Visi trys skaičiai jo karjeroje yra geriausi.

Už Sabonį rezultatyviau žaidė tik 25 taškus pelnęs Malcolmas Brogdonas.

Sabonis „Pacers“ gretose pasiekė jau 107-ąjį dvigubą dublį. Jam klubo istorijoje trūksta vieno dvigubo dublio, jog pagal jų skaičių pavytų septintoje vietoje esantį Roy Hibbertą.

„Pacers“ Portlande pasiekė pirmąją pergalę nuo 2007 metų. Indianos klubas Portlande buvo suklupęs 11 kartų iš eilės.

„Pacers“ šį sezoną iš penkerių rungtynių išvykose pasiekė keturias pergales.

Trečiajame rungtynių kėlinyje susižeidė Jusufas Nurkičius. Jis po krepšiu pabandė iš varžovo rankų išmušti kamuolį, o po šio epizodo iškart susiėmė už riešo. Netrukus po kontakto su varžovo krito ant parketo, o tuomet paliko aikštelę.

Dar nesibaigus rungtynėms buvo paskelbta, kad vidurio puolėjui lūžo riešas.

Antrąjį kėlinį „Pacers“ laimėjo net 33:10 ir oponentus triuškino 23 taškais (59:36). Trečiajame ketvirtyje „Blazers“ priartėjo iki 11 taškų deficito, bet per paskutines 10 minučių „Pacers“ persvara padidėjo iki 20 taškų ir ekipa pasiekė užtikrintą pergalę.

„Pacers“ vertėsi be Cariso LeVerto, kurį prieš dvi dienas gavo mainais už Victorą Oladipo.

„Blazers“: Damiannas Lillardas ir C.J. McCollumas po 22, Carmelo Anthony 10, Derrickas Jonesas 9.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (7 rez. perd.), Domantas Sabonis 23 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), Dougas McDermottas 16, Mylesas Turneris (10 atk. kam., 4 bl.) ir Justinas Holiday po 11.

Atrinkti (0) Visi (4)
kasioguru
norejau rasyt, kad sumaise su sudais Blazersus, bet prisiminiau, kad as juos ir taip sudu kruva vadinu. :) nesuprantu, kaip ten dar kazkas svaigsta juos laikyt favoritus kazka laimet? komanda absoliutus run n gun. nieks nemoka padoriai gintis. jei tokie visai ne atletai Brogdonas su McDermottu primeta is po krepsio, tai viska pasako apie gynyba.