Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Lemiamu metu prie baudų metimų linijos stojęs Derrickas Waltonas neklydo ir nepaliko vilčių Pirėjo „Olympiakos“ (10-9) ekipai pratęsti pergalių seriją.

19
29
3
50%
3/6

Buvusio žalgiriečio taiklūs metimai padėjo Vilerbano ASVEL (6-13) Graikijoje laimėti 69:63 (17:17, 17:16, 17:9, 18:21) bei padėti tašką keturių iš eilės nesėkmių atkarpoje.

„Olympiakos“ iki šio susitikimo buvo iškovojusi tris pergales paeiliui.

Prieš prasidedant priešpaskutinei dvikovos minutei, ASVEL buvo priekyje 65:55, bet tada Vassilis Spanoulis pataikė iš toli ir šeimininkų deficitas tapo vienženklis – 58:65.

31-ąjį gimtadienį minintis Kostas Sloukas pridėjo du taškus, Norrisas Cole'as suklydo, Livio Jean-Charlesas įmetė dvitaškį ir, likus 17 sekundžių, „Olympiakos“ atsilikimas sumenko iki 63:67.

Tada pražanga sustabdytas Waltonas pademonstravo šaltakraujiškumą ir nepaliko vilčių „Olympiakos“ išsigelbėti – 69:63.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Waltonas per 21 minutę pasižymėjo 9 taškais (0/1 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 10 naudingumo balų.

ASVEL gretose galingai pasirodė Guerschonas Yabusele, kuris surinko 19 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit., 2/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas ir užfiksavo 29 balų naudingumą.

„Olympiakos“: Aaronas Harrisonas 13, Shaquielle'as McKissicas 11, Vassilis Spanoulis 10.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 19, Derrickas Waltonas ir Davidas Lighty – po 9.