Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Galingai pratęsimą sužaidusi Madrido „Real“ (13-6) atsitiesė po nesėkmės Milano „AX Armani Exchange“ komandai.

26
29
9
80%
4/5

Dominavęs Walteris Tavaresas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, o Pablo Laso auklėtiniai Miunchene 81:76 (23:15, 16:19, 12:16, 21:22, 9:4) tik per pratęsimą įveikė Miuncheno „Bayern“ (12-8).

Pagrindinio laiko pabaigoje „Bayern“ turėjo 23 sekundes lemiamam išpuoliui, tačiau jis galiausiai pasibaigė Wade'o Baldwino klaida. Kamuolį perėmęs Gabrielis Deckas spurtą per visą aikštę užbaigė metimu, tačiau jis tikslo nepasiekė ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo – 72:72.

Jame „Real“ startavo septyniais taškais iš eilės, o „Bayern“ aštuoniais pramestais metimais ir dviem klaidomis, ir ispanai taip išsprendė rungtynes – 79:72.

Pirmuosius taškus „Bayern“ klubui pratęsime Jalenas Reynoldsas pelnė baudų metimais likus žaisti 33 sekundes – 74:79.

„Real“ ketvirtajame kėlinyje po Rudy Fernandezo ir Jaycee Carrollo tritaškių buvo atitrūkusi 70:63, bet tada tritaškiais atsakė Vladimiras Lučičius ir Nickas Weileris-Babbas, kurie išvedė „Bayern“ į priekį – 72:70. Paskui rezultatą išlygino Deckas, įmetęs dvitaškį – 72:72.

Tavaresas per 37 minutes įmetė 26 taškus (11/14 dvit., 4/5 baud.), sugriebė 9 kamuolius, 2 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 29 naudingumo balus.

Ankstesnis „Real“ bokšto rezultatyvumo rekordas siekė 22 taškus, kurie praėjusį lapkritį buvo sumesti į Kauno „Žalgirio“ krepšį.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 18, Wade'as Baldwinas 14 (7/19 metimai), Vladimiras Lučičius 10 (3/10 metimai).

„Real“: Walteris Tavaresas 26 (9 atk. kam.), Gabrielis Deckas 12, Rudy Fernandezas 10 (2/7 trit.).