Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės Vokietijos pirmenybėse patyrė Osvaldo Olisevičiaus atstovaujamas Bairoito „Medi“ (4-9) klubas.

Daugiausia pataiko: Yanick Moreira

Raoulo Kornerio auklėtiniai išvykoje 77:82 (19:17, 16:19, 21:27, 21:19) nusileido Krailsheimo „Merlins“ (11-2) krepšininkams, kuriems tai buvo vienuoliktoji pergalė iš eilės.

Bairoito ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo pirmuoju smuiku griežęs Olisevičius. Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje ir per 24 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Merlins“ Jeremy Jonesas 14 (3/6 trit.), Trae Bellas-Haynesas (8 rez. perd.), Nirmodas Hilliardas (5 rez. perd.) ir Eliasas Lasisi po 10, Maurice'as Stuckey 9.

„Medi“: Osvaldas Olisevičius 17 (6 atk. kam.), Derekas Pardonas 11 (10 atk. kam.), Frankas Bartley ir Matthew Tiby po 11, Bastianas Dorethas 10 (5 rez. perd.).

Pralaimėjimą Graikijos čempionate patyrė Atėnų AEK (8-3) ekipa su Jonu Mačiuliu.

Iliaso Papatheodorou auklėtiniai namuose 75:82 (15:12, 19:20, 19:31, 22:19) suklupo prieš Patrų „Promitheas“ (6-3) krepšininkus.

Nuo pralaimėjimo AEK ekipos neišgelbėjo solidus Mačiulio pasirodymas. Lietuvis per 32 minutes pelnė 13 taškų (3/8 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė bei prarado po 1 kamuolį ir 3 kartus pažeidė taisykles.

AEK: Yanickas Moreira 16 (8 atk. kam.), Nikos Gkikas 15, Moses Kingsley 14 (8 atk. kam.), Keithas Langfordas 11 (7 atk. kam.).

„Promitheas“: Jerianas Grantas 18 (8 atk. kam.), Jerai Grantas 15 (5 atk. kam.), Michalis Lountzis 13 (8 atk. kam.), Charalampos Giannopoulos 12.