Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Ja Morantas atsigavo po patirtos čiurnos traumos ir Memfio „Grizzlies“ (6-6) pratęsė savo pergalių seriją.

11
20
2
6

Šįkart Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 106:104 (25:26, 35:28, 28:22, 18:28) įveikė Filadelfijos „76ers“ (9-5).

Jonas Valančiūnas per 20 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį suklydo ir užsidirbo 5 asmenines pražangas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms Brandonas Clarke‘as realizavo baudas ir padidino „Grizzlies“ pranašumą iki 7 taškų – 105:98.

Tuomet Tobias Harrisas vienas pats surinko 6 taškus iš eilės ir likus pusantros minutės nurėžė šeimininkų pranašumą iki minimumo – 104:105.

Po šio epizodo sekė pramestų metimų ir klaidų virtinė. Savuosius metimus prametė Dillonas Brooksas, Danny Greenas, Kyle‘as Andersonas. Likus 29,4 sekundės suklydo Benas Simmonsas, vos po kelių sekundžių tuo pačiu atsakė ir Morantas.

Likus 18 sekundžių rezultatas buvo toks pat, o „76ers“ paprašė minutės pertraukėlės, tačiau atakos metu Harrisas užmynė šoninę liniją ir kamuolys atiteko „Grizzlies“.

Morantas realizavo vieną baudos metimą ir padidino Memfio ekipos persvarą iki 2 taškų (106:104). To „Grizzlies“ pergalei užteko, mat atliktas Tyrese‘o Maxey tolimas metimas buvo netikslus.

Būtent Morantas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Gynėjas per 31 minutę surinko 17 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 1 perimtą kamuolį ir 3 klaidas.

„Grizzlies“: Ja Morantas 17 (7/11 dvit.), Xavieras Tillmanas 15 (6/8 dvit., 1/5 trit.), Graysonas Allenas 12 (3/5 trit.), Kyle‘as Andersonas (4/4 dvit., 1/4 trit.), Brandonas Clarke‘as (4/12 dvit., 11 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas 11 (4/12 dvit.) po 11, Desmondas Bane‘as 10.

„76ers“: Shake‘as Miltonas 28 (8/13 dvit.), Tobias Harrisas 21 (7/15 dvit.), Tyrese‘as Maxey 12, Benas Simmonsas 11 (16 atk. kam., 9 rez. perd.).

Ja Moranto pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (2)
Rungtynių gale kažkoks vyko,klaidų ir netaiklių metimų virtinė.Tai gerai,kad Memfiui pavyko su pergale išeiti.Grįžęs Morantas vėl sustiprina komandą ir jau iš karto po traumos tapo rezultatyviausiu komandoje.Be jo Memfis gerai žaidė,su juos žais dar geriau.