Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Deividas Sirvydis sulaukė dar vieno šanso, o jo atstovaujama Detroito „Pistons“ (3-9) šventė užtikrintą pergalę.

Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 120:100 (29:23, 23:33, 38:19, 30:25) sutriuškino Majamio „Heat“ (4-7) ekipą.

Sirvydis aikštelėje praleido 1 min. 4 sek. Per šį laiką lietuvis prametė abu mestus tritaškius. Pirmasis tolimas metimas buvo itin iš geros padėties – niekieno neprižiūrimas Sirvydis atliko tritaškį iš krašto, tačiau lietuvio šūvis tikslo nepasiekė.

„Pistons“ rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kuomet Jerami Grantas smeigė tritaškį, Derrickas Rose‘as pelnė taškus su pražanga, dar vieną tolimą metimą pridėjo Blake‘as Griffinas, o Detroito ekipa spurtavo 12:0 bei susikrovė 17 taškų pranašumą – 87:70.

„Nuoširdžiai manau, kad tai buvo geriausios mūsų rungtynės“, – sakė Grantas.

Būtent Grantas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Puolėjas per 35 minutes surinko 24 taškus (7/13 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 4 blokus.

Majamio ekipai vis dar nepadėjo Jimmy Butleris, Avery Bradley (koronaviruso protokolas), Tyleris Herro (kaklo spazmai) ir Meyersas Leonardas (peties trauma).

„Heat“: Bamas Adebayo 28 (8/11 dvit., 12/12 baud.), Duncanas Robinsonas 22 (5/8 trit.), K.Z. Okpala 16 (4/5 trit.), Goranas Dragičius 12 (4/9 dvit., 10 rez. perd.).

„Pistons“: Jerami Grantas 24 (7/13 dvit., 3/6 trit., 9 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 23 (5/7 dvit., 3/5 trit.), Blake‘as Griffinas 15 (3/8 trit., 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Isaiah Stewartas 10 (11 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (9)
Blemba,tokią gerą progą turėjo Sirvydis pasižymėti,bet neįkrito gaila.Pirmus taškus tikrai atsidarys,tik dar reiks palaukti.Nors šitos rungtynės buvo geriausia proga tą padaryti.Nieko,džiugu,kad šį kartą laiko daugiau gavo,jau virš minutės.Tikėkimės,kad sulauksim ir daug daugiau jo pasirodymų.
2021-01-17
+1
ciongas
Deivydas tik pradėjo savo karjerą, niekas iš jo nesitiki stebuklų. Tegul tobulėja, jei per 2 metus taps rotacijos žaidėju, kuris žaidžia po 15 min. tai ir bus labai gerai.
2021-01-17
-4
pralaimejo nes pamate
kad Sirvydis zengs i aikste ir suprato Heats, kad pralaimes. O siaip tai ziauru, kai jauniausius karjeros metus atiduodi budamas ant suolo, pliusas tik, kad pinigu tures kazkiek. Nes nemanau, kad po 10-15m kazkas atsimins, kad toks krepsininkas buvo kaip Sirvydis.