Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Kemba Walkeris sužaidė pirmąsias rungtynes šį sezoną, tačiau jo atstovaujama Bostono „Celtics“ (8-4) patyrė skaudų pralaimėjimą.

20
26
3
12

Vieni iš Rytų konferencijos lyderių namuose 75:105 (17:28, 18:20, 15:27, 25:30) nepasipriešino Niujorko „Knicks“ (6-8) krepšininkams.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (28:17), o po pertraukos „Celtics“ neišvengė sutriuškinimo.

Trečiąjį ketvirtį „Knicks“ pradėjo spurtu 10:0 (58:35), o paskutinėje rungtynių dalyje komandas vienu metu skyrė 37 taškai (101:64).

Ignas Brazdeikis į aikštę žengė likus šiek tiek daugiau nei 3 minutėms ir per šį laiką atliko rezultatyvų perdavimą bei sykį suklydo.

Nugalėtojus į priekį vedė Juliusas Randle'as – 20 taškų (5/9 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 31 minutę.

Po kelio operacijos į rikuotę sugrįžęs Walkeris šeimininkams per 20 minučių pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 5 kartus.

„Celtics“ negali padėti koronavirusu sergantis Jaysonas Tatumas.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 25 (9/20 met.), Marcusas Smartas 10 (4/15 met.), Kemba Walkeris 9 (1/8 trit., 5 kld.).

„Knicks“: Juliusas Randle'as 20 (12 atk. kam.), R.J. Barrettas 19 (11 atk. kam.), Immanuelis Quickley 17 (8 rez. perd.), Obi Topinas 12, Reggie Bullockas 11.